card

ZREALIZUJ KARTĘ Z V-DOLCAMI

W TYM MIEJSCU MOŻNA ZREALIZOWAĆ KARTY ZAKUPIONE W SKLEPACH

Do zrealizowania karty z V-dolcami potrzebne jest konto Epic Games. Jeśli grasz w Fortnite, masz już konto Epic Games. Kliknij przycisk Rozpocznij poniżej, by zlokalizować swoje konto Epic Games i zrealizować kod na V-dolce!

Zrealizuj kartę podarunkową z V-dolcami do wykorzystania w Fortnite na dowolnym obsługiwanym urządzeniu! Aby skorzystać z karty podarunkowej, musisz mieć ważne konto Epic, pobrać grę Fortnite na obsługiwanym urządzeniu i zaakceptować warunki użytkowania i umowę EULA. Sprawdź, czy z grą w Fortnite nie wiążą się dodatkowe wymagania (np. subskrypcja, opłaty); informacje znajdziesz w warunkach użytkowania producenta urządzenia. Przed zakupem zapoznaj się z pełnymi warunkami na stronie fortnite.com/vbuckcardterms. Pełna liczba V-dolców z karty jest pobierana po zrealizowaniu kodu i przypisywana do jednego konta na wybranym przez ciebie urządzeniu (transfer ani zwrot środków nie są możliwe). Kartę podarunkową można zrealizować wyłącznie w celu otrzymania widocznej na niej liczby V-dolców do wykorzystania wyłącznie w Fortnite. Karta nie ma daty ważności i nie wymaga dodatkowych opłat. V-dolce nie są pieniądzem elektronicznym ani innym rodzajem waluty i można je wykorzystywać wyłącznie zgodnie z zasadami obowiązującymi w Fortnite. Karty podarunkowe nie podlegają wymianie w razie zgubienia, kradzieży, zniszczenia lub użycia bez pozwolenia. Użycie karty podarunkowej jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na stosowne warunki użytkowania i umowę EULA.

 

©2021, Epic Games, Inc., Epic Games®, Fortnite®, ich logotypy oraz V-dolce to znaki towarowe spółki Epic Games, Inc. PlayStation®4, PlayStation®5, Xbox One™, Xbox Series X™, Xbox Series S™, Nintendo Switch™, PC, Android™ oraz ikona klasyfikacji wiekowej są znakami towarowymi swych prawnych właścicieli. Karty podarunkowe zostały wyprodukowane i są dystrybuowane przez Meezey, LCC. Aby uzyskać pomoc, odwiedź stronę fortnite.com/support.

background
asset

KUP NOWY KARNET BOJOWY

TYLKO 950 V-DOLCÓW

Im więcej grasz, tym więcej masz! Zdobywaj PD, by odblokowywać nagrody, takie jak stroje, emotki, plecaki, malowania, pupile i inne!

FAQ DOTYCZĄCE KART Z V-DOLCAMI

V-DOLCE SĄ DOSTĘPNE U NAJWIĘKSZYCH SPRZEDAWCÓW NA TERENIE STANÓW ZJEDNOCZONYCH, KANADY, WIELKIEJ BRYTANII, FRANCJI, NIEMIEC, WŁOCH, HISZPANII I PORTUGALII.
V-dolce to waluta używana w grze Fortnite.
V-dolce można wykorzystać do zakupu rzeczy w rodzaju strojów, kilofów, malowań, emotek i karnetów bojowych.
Twórcy Fortnite pracują z dostawcami kart i sprzedawcami, by karty z V-dolcami trafiły do większej liczby sklepów w kolejnych krajach.
V-dolców nie można przenosić między kontami.
Za V-dolce nie przysługują zwroty. Jeśli nie potrzebujesz już V-dolców, możesz je wydać na prezenty dla znajomych.
Jeśli uważasz, że saldo na twoim koncie jest nieprawidłowe, kliknij tutaj, by się z nami skontaktować, opisując czynności wykonane w celu zrealizowania kodu.
Z naszą polityką prywatności możesz zapoznać się tutaj.
Dokładną instrukcję jak to zrobić znajdziesz TUTAJ.
V-dolców nie można przenosić między kontami. Jeśli jednak karta z V-dolcami została zrealizowana na niewłaściwym koncie, być może będziemy mogli ci pomóc. Skontaktuj się z nami.
V-dolców zakupionych na PlayStation lub Switchu nie można wydawać na innych urządzeniach. Wszystko, co kupisz za V-dolce, będzie dostępne na każdej platformie połączonej z twoim kontem Fortnite, niezależnie od tego, na której z nich zostały kupione.
Karty z flagą państwa w lewym górnym rogu mają „blokadę regionalną” i mogą być realizowane wyłącznie na koncie (lub koncie platformy (PlayStation itp.)), którego region odpowiada regionowi karty.
Karty z V-dolcami sprzedawane w Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech, Włoszech, Hiszpanii i Portugalii są objęte ograniczeniami regionalnymi, które obowiązują zarówno na twoim koncie Epic Games, jak i koncie PlayStation Network. Przykładowo karta kupiona we Francji nie może być użyta na koncie Epic (lub PSN) zarejestrowanym w Niemczech.
faq