Fortnite 2. Bölüm: 4. Sezon

Süper Ol

Artık güç senin elinde. Doctor Doom'un Gizemli Eldiveni, Groot'un Daldan Kalkanı, SILVER SURFER'IN Sörf Tahtası gibi süper güçlere sahip ol. Sezon ilerledikçe yenileri de gelecek.

Fortnite Helicarrier

Gezip Görülecek Yerler

Ada'ya yalnızca Marvel kahramanları ve kötüleri değil, simgeleşmiş yerleri de geldi. Ada'ya iniş yaparak yeni ve yakında gelecek yerleri ziyaret et. Doom'un Diyarı, Sentinel Mezarlığı ve daha fazlası seni bekliyor.

Fortnite: Enerji Tüfeği

STARK INDUSTRIES Enerji Tüfeği

Stark Laboratuvarı, yeni STARK INDUSTRIES Enerji Tüfeği'ni sunar. Bu silah nasıl nişan aldığına göre farklı faydalar sağlayan eşsiz bir tüfek.

Fortnite: Ganimet de Göklerdedir

Ganimet de Göklerdedir

Stark Laboratuvarı arkanda. Haritanın farklı yerlerinde bulunan QUINJET iniş yerlerinin etrafındaki Stark İkmal Robotlarını vurarak yere indir ve güçlü silahlarla Kahraman Becerileri'ni kap.

Fortnite: Savaş Öncesi

Savaş Öncesi Yazımızı Oku

Marvel kahramanlarının ve kötülerinin kendilerini nasıl Ada'da bulduklarını keşfetmek için, MERKEZ ÇATIŞMASI: THOR çizgi roman hikâyesinin tamamını oyun içindeki Helicarrier odasından veya BAĞLANTI üzerinden keşfet.

Fortnite Uyanışı

İçindeki Kahramanı veya Kötüyü Uyandır

Kahraman ve kötülerle birlikte iyi ve kötü görevler de geldi. Savaş Bileti'ni aldıktan sonra bu Marvel Efsanelerinin özel görevlerini tamamlayarak içlerindeki kahramanı veya kötüyü ortaya çıkaran dahili Uyanış ifadesinin kilidini aç.

Merkez Çatışması
Savaş Bileti
Marvel LegalCh2s4 Bug TR