Fortnite 2. Bölüm 5. Sezon

Av Başladı

Sıfır Noktası açığa çıktı ama sen varken döngüden kimse kaçamaz. Ajan Jonesy ve Mandalorlu gibi farklı gerçekliklerin en büyük avcılarına katıl ve adanın geleceğini belirleyecek büyük savaşta yerini al.

Yeni Av Bölgesi

Yeni Av Bölgesi

Yeni avcılarla birlikte döngünün ötesinden yeni yerler de geldi. Arenada onurun için savaş, ormanda hayatta kalma becerilerini geliştir ve Sıfır Noktası'nın ötesinden gelen hareketli kristal çölde keşfe çık.

Kiralık Yardımcı

Kiralık Yardımcı

Avcı olarak senin görevin adadaki karakterlerin yeni gerçekliğe ayak uydurmasına yardımcı olmak. Görevlerini ve ödül avlarını üstlen, çevreden bilgi topla ve onları müttefikin olarak tut. Bunlarla uğraşamam mı diyorsun? O zaman onları düelloya davet et ve ödülleri kap.

Kazandıklarını Harca

Kazandıklarını Harca

Yeni karakterler yalnızca tek bir para birimini kabul ediyor: Külçe! Görev ve avları tamamlayarak, diğer oyuncuları avlayarak ve adada gizli zulaları bularak Külçe kazan. Kazandığın Külçeleri yeni egzotik silahlar, yükseltmeler, bilgi, hizmetler ve daha fazlası için harca.

Yeni Silahlar, Yeni Taktikler

Yeni Silahlar, Yeni Taktikler

Yeni silahlar sayesinde daha önce görülmediği şekilde saldırabilirsin. Ejderha Nefesi Pompalı Tüfeği ile öfkeni alevlerle göster, Mandalorlu'nun Amban Dürbünlü Tüfek'i ile ister yakından ister menzilden savaş, Gece Şahini ile hedefini takip et ve çok daha fazlasını yap. Üstelik avcılar ve satıcılar sezon boyunca sana daha fazla silah sunmak için canla başla çalışıyor. Gözün onlarda olsun!

Sırada Kim Var?

Sırada Kim Var?

Döngünün dışından adaya sadece bu avcılar gelmeyecek... Ajan Jonesy, sezon boyunca diğer gerçekliklerden daha fazla avcıyı adaya getirecek. Sıradaki kim?

Savaş Bileti
Sıfır Noktası
TM & © LucasFilm LTD.Ch2s5 Logo