Fragmanı İzle

SAVAŞ BİLETİ 2. BÖLÜM: 6. SEZON - SIFIR KRİZİ FİNALİ

SIFIR KRİZİ FİNALİ

Sıfır Krizi Finali'nde, Ajan Jonesy ve Kuruluş (Yedili'den biri) Sıfır Noktası'nı taştan bir kuleyle kapattı. Ancak Sıfır Noktası sınırlandırılırken kuleden çıkan gizemli bir dalga adayı sardı ve önüne çıkan tüm gelişmiş teknolojiyi silerek adanın arazisini değiştirdi.

SAVAŞ BİLETİ 2. BÖLÜM: 6. SEZON - İLKEL GÜCÜ KUCAKLA

İLKEL GÜCÜ KUCAKLA

MODERN TEKNOLOJİNİN ULAŞMADIĞI İLKEL BİR BÖLGE ADADA YAYILIYOR. MERKEZİNDE İSE KADİM KULE VE ONU ÇEVRELEYEN KÖY VAR. KADİM KULE'NİN GÖLGESİNDE ADAYI TAŞRA TARLA VE BARİKATLI BANLİYÖ GİBİ EL DEĞMEMİŞ YABANİ KONUMLAR SARDI. İLKEL BÖLGENİN KENARLARINA GİDERSEN GİZEMLİ GÜÇLER TARAFINDAN KORUNAN MUHAFIZ KULELERLE KARŞILAŞACAKSIN.

SAVAŞ BİLETİ 2. BÖLÜM: 6. SEZON - SİLAHINI KENDİN ÜRET

SİLAHINI KENDİN ÜRET

HAZIRA KONMA. EŞYALARINI KENDİN YAP. VAHŞİ HAYVANLARDAN EDİNDİĞİN GANİMETİ VE DALGALARDAN ETKİLENMEYEN TEKNOLOJİYİ KULLANARAK İSTEDİĞİN YERDE KENDİ SİLAHLARINI ÜRET. İLKEL TÜFEK GİBİ YÜKSEK HASARLI İLKEL SİLAHLAR, ALTIPATLAR GİBİ AŞİNA OLDUĞUN İSABETLİ SİLAHLAR VE ALEV YAYI VEYA METAL YAY GİBİ GÜÇLÜ YAYLAR ÜRET.

SAVAŞ BİLETİ 2. BÖLÜM: 6. SEZON - YABANA HÜKMET

YABANA HÜKMET

ARTIK ADADA; TAVUKLAR GİBİ AVLARDAN, KURTLAR GİBİ VAHŞİ YIRTICILARA KADAR YABANİ HAYVANLAR CİRİT ATIYOR. YABANİ HAYVANLARI AVLAYARAK VEYA EVCİLLEŞTİREREK, SADECE BAŞININ ÇARESİNE BAKMIŞ OLMAYACAK; MALZEMELERDEN SİLAHLAR DA ÜRETECEKSİN. ORTALIĞI KURTLAR SARMIŞ OLSA DA, EN KORKUNÇ AVCILAR HENÜZ YUMURTADAN ÇIKMADI...

BAŞARININ YOLU MALZEMEDEN GEÇER

BAŞARININ YOLU MALZEMEDEN GEÇER

SIFIR NOKTASI ADAYI YOK ETMEMİŞ OLABİLİR, ANCAK KİMİLERİ BU İHTİMAL İÇİN HAZIRLANIYORDU. YERALTI SIĞINAĞI SANDIKLARINA DENK GELİRSEN, ROKETATAR GİBİ NADİR'DEN EFSANEVİ NADİRLİĞE KADARKİ GÜÇLÜ SİLAHLAR İÇİN ONLARI MUTLAKA AÇ. SEZON İLERLEDİKÇE, ARAZİ KOŞULLARINDA HAREKET ETMENİ SAĞLAYACAK YENİ TOMBUL TEKERLEK SETİ GİBİ SİLAH VE YÜKSELTMELER İÇEREN YENİ TEKNOLOJİK GELİŞMELER GELECEK.

İLKEL GÜÇ
İLKEL GÜÇ
Savaş Bileti