Fragmanı İzle

Fortnite - 2. Bölüm: 7. Sezon Uzaylı İstilası

Geldiler

Gösterişli bir saldırıyla giriş yapan gizemli bir uzaylı ordusu adayı istila ediyor. Doktor Slone'un emri altındaki Gizemli Örgüt, istilaya karşı koyma sorumluluğunu üstlendi. Kaosun içinde savaşırken istilayı benimseyen, istilaya karşı çıkan ya da sadece balık tutmaya devam etmek isteyen karakterlerle tanış. Adanın kaderi tehlikede.

Fortnite - Uçan Daireler

Uçan Daireler

UFO'lar artık sadece uzaylıların değil. Uçan daireleri yere düşür ya da kontrolü ele geçirmek için onları kaçır. Ekibinle gökyüzünde uçarken düşmanlarına ateş et, yere sabit olmayan ne varsa topla veya kaçan araçları savur.

Fortnite - Gizemli Örgüt İcatları

Gizemli Örgüt İcatları

Gizemli Örgüt, uzaylı istilacılarla savaşmak için gelişmiş silahlar konuşlandırdı. Keşif Tarayıcı'yla etrafındakileri incele, Enerji Tüfeği'yle yapıların içinden ateş et ve her koşula uygun Işın Tüfeği'yle önüne çıkanları avlayarak ilerle. Uzaylılar da Uzaylı Asker Işın Silahı gibi eşsiz teknolojiler tasarladı ve sezon ilerledikçe dahası gelecek.

Fortnite - Somun ve Cıvata Üretimi

İstediğin Zaman Yeniden Tasarla

Başıboş uçan daireler etrafa somun ve cıvata yağdırıyor. Bunların kullanışlı üretim malzemeleri olduğu keşfedildi! Somun ve cıvata ile bir zamanlar mahzene kaldırılan silahları üret. Taarruz Tüfeği'ni Seri Taarruz Tüfeği'ne, Hafif Makineli Tüfek'i Hızlı Atışlı Hafif Makineli Tüfek'e ya da Pompalı Tüfek'i Levyeli Pompalı Tüfek'e dönüştür.

Fortnite - Kendi Uzaylı Asker Kıyafetini Oluştur

Kendi Uzaylını Oluştur

Bu sezonun Savaş Bileti'yle, şekillendirebileceğin bir uzaylı numunesi olan özelleştirilebilir Uzaylı Asker kıyafetini anında aç. Sezon boyunca Uzaylı Asker'in ek tarzlarını kapmak için Uzaylı Eserleri topla. Farklı kafa şekilleri, göz renkleri, ten desenleri ve daha fazlasını karıştırıp eşleştirerek kendi görünümünü oluştur. Uzaylı Asker'in tarz kombinasyonlarını, Savaş Yıldızlarının dönüşünü ve oyun içi diğer ödülleri Savaş Bileti sayfasından keşfet.

İstila
İstila
Savaş Bileti