3. Bölüm

screen-undefined
FORTNITE'ın Sıradaki Bölümüne Hoş Geldin
2. Bölüm'deki ada tepetaklak oldu. Yeni adaya ayak bas ve bu keşfedilmemiş dünyanın her köşesini keşfet. Karşında FORTNITE 3. Bölüm: 1. Sezon: Tepetaklak!
screen-undefined
Buzları Kır
FORTNITE 3. Bölüm: 1. Sezon, yeni bir başlangıç. Yeni oyuncular için harika bir başlangıç noktası ve bir süredir oynamayan oyuncular içinse mükemmel bir geri dönüş vakti. Yeni adayla arandaki buzları kıracak, yeni bölgeler keşfedecek, Zafer Tacı alacak, yeni görevler tamamlayacak ve birkaç sürprizle karşılaşacaksın!
screen-undefined
Kay, Salın ve Kaç
Yokuş aşağı mı koşuyorsun? Hızını arttırmak ve düşman ateşinden sıyrılmak için kaymayı deneyebilirsin. Kayarken ateş etmeye ve inşaya da devam edebilirsin. DAILY Bugle ve diğer binalardan da salınarak geçebilirsin. Çünkü 11 Aralık itibarıyla SPIDER-Man'in Ağ Atıcıları'nı kullanabileceksin. Yere mi devrildin? Artık daha hızlı sürünerek ekibine ulaşabilirsin. (Ayrıca devrilmişken yerden eşya da alabilirsin!)
screen-undefined
SPIDER-Man Olarak Salın
Kim olarak oynarsan oyna SPIDER-Man'in Ağ Atıcıları'nı kullanabilirsin. Tabii en çok SPIDER-Man'e yakışacağından bahsetmeye bile gerek yok. 3. Bölüm: 1. Sezon Savaş Bileti'yle SPIDER-Man, yollara düşmüş Yalnız Samuray, haydut Uzaylı Motorcu ve daha fazlasının kıyafetini açabileceksin. İlerleyen zamanlarda ise efsanevi "Yedili"nin lideri olan Kuruluş'u açacaksın. SPIDER-Man demişken, sezon boyunca içerik mağazasına gelecek SPIDER-Man evreninden içerikler (ayrıca birkaç dost ve düşman da var) için gözün açık olsun!
screen-undefined
Battle Royale Dışında TP
Savaş Bileti için TP kazanabileceğin tek yer Battle Royale değil. Kreatif'teki övgülerden de TP kazanabileceksin! İçerik üreticileri harita, oyun ve deneyimlerine oyuncular için övgüler koyabilir. SPIDER-Man, Kuruluş ve çok daha fazlasını açmak için tercih ettiğin şekilde oyna!
screen-undefined
Kar ve Deniz, Çöl ve Çayır
Yeni ada sadece yeni bir savaş alanı demek değil. Her köşesi keşfedilmeye açık bilinmez bir dünya. Batıdaki karlı bölgelerden geçerek bir "Yedili Karakolu" keşfet. Doğudaki tropik bölgeleri Sürat Teknesi ile gez. Katlı Kanyon'daki rahat yaşamın tadına bak. Ayrıca karlar gittikçe eriyerek altındaki yemyeşil bölgeyi ortaya çıkardığında açığa çıkan gizli şeyleri bul.
screen-undefined
Ekibinle Kamp Kur
Arkada bırakmak istemediğin harika bir ortam mı buldun? Adayı keşfederken üs niteliğinde bir yer mi lazım? Bir çadır atarak iyileşebilir veya sonraki maçlarda almak için eşya zulalayabilirsin. Bir takım arkadaşın bu çadırı kullanarak kendi çadırını kurabilir, yani tüm ekip eğlenceye katılabilir. Fırtına geliyorsa ekipçe çadırlarınızı toplayıp başka bir yerde kamp kurabilirsiniz. Ya da aceleniz varsa bırakın gitsin. Zulalanan silahlara yeni ve başka bir çadırdan ulaşılabilir!
screen-undefined
Tacı Al ve Koru
Battle Royale'de yeterince yüksek sıralama alırsan Zafer Tacı'nı kaparsın. Sıradaki maçına bu taçla başlarsın. Tabii böyle hava atmanın bazı riskleri var... Tacın şanı parıl parıl parlayacak, bu da kendilerine Zafer Tacı arayanların hedefi olacak. Tacını koruyarak maçta bonus TP kazanacaksın ve eğer taçla birlikte oyunu kazanabilirsen, sezon boyunca kaç tane Asaletin Zaferi kazandığını gösteren özel bir ifade kazanacaksın!
Tepetaklak
3. Bölüm: 1. Sezon
Tepetaklak
Savaş Bileti
Tüm haklar ilgili sahiplerine aittir.