screen-undefined
FORTNITE - 3. Bölüm: 2. Sezon: Direniş
Sıfır Noktası'nı özgürleştirmek için gerçekleşecek nihai çatışmada Direniş'e katıl! Depar atma ve tırmanma gibi yepyeni taktikler dene. Durdurulamaz bir güç olmak için Zırhlı Savaş Otobüslerine bin veya ekstra ezici güç için tırına bir Tren Mahmuzu tak. 3. Bölüm: 2. Sezon: Direniş'te, Sıfır Noktası için gerçekleşecek nihai çatışmadaki yerini al!
screen-undefined
Külçeleri Kullanarak Savaşın Seyrini Değiştirin
Külçe fonlama geri dönüyor! Direniş'in işine yarayacak silah ve araçlar için külçelerini bağışla. Düşman araçlarını yok etmek için kullanılacak "Ağır Taret" gibi taretlerin kurulumlarını fonlayarak işleri hızlandır.
screen-undefined
Araçlı Aksiyon
Bir yandan yoluna çıkan engelleri ezip geçerken diğer yandan topuyla dehşet saçan Gizemli Örgüt Titan Tankı'nı kontrol et. Sana destek olmak için bir takım arkadaşın da tankta yer alan makineli tüfeğin başına geçebilir. Külçe fonlama ile düşmanların korkusu olan Zırhlı Savaş Otobüslerinin inşa edilmesine yardımcı ol. Otobüslerin Chonkers tekerlekleri, Tren Mahmuzları, iki tür de taretleri var! Bu otobüsleri adaya getirmek için bugünden itibaren külçe bağışla!
screen-undefined
Kaslar Çalışacak
Daha hızlı, yeni bir varsayılan hareket hızına kavuş. Hatta kısa süreliğine depar at. Yeni tırmanma becerinle de yükseklik avantajını kap. Bir yere tutun ve kendini yukarı çek!
screen-undefined
Direniş Ekipmanları
Olayların en başından itibaren iki yeni silaha erişeceksin. Boyutundan beklenmeyecek güçteki Hafif Makineli Çatışma Tüfeği ve lazer nişangâhlı Darbeli Seri Atışlı Tüfek. Ek olarak, yenilenmiş Tambur Pompalı Tüfek ve Altıpatlar gibi mahzenden çıkarılan silahlar kullan.
screen-undefined
Savaş Bileti'nde Büyülü Bir Şeyler Oluyor
3. Bölüm: 2. Sezon Savaş Bileti'ne Mistik Sanatlar Uzmanı Doctor Strange de dahil. Savaş Bileti'ndeki diğer karakterler ise; "Sert Metal 2.0", tanıdık düşman "Çetin" ve sonunda açığa çıkan "Başlangıç". Ayrıca, Siber Bıçak kazmasını yeniden programlamak için özel görevleri tamamla. Bu kazmayı farklı bir bıçak, muhafaza, renk ve ses ile yapılandır!
Direniş
3. Bölüm: 2. Sezon
Direniş
Savaş Bileti
© 2022 Marvel