Fortnite 3. Bölüm: 3. Sezon
Fortnıte 3. Bölüm: 3. Sezon: Takılmaca
3. Bölüm: 3. Sezon - Takılmaca'da ada, baştan aşağı bir parti mekânı oldu. Gerçeklik Şelalesi'nde hoplayıp zıpla, hayvanlara bin, Topyekûn Yolculuk'a çık ve yeni silahların keyfini sür. 3. Sezon'da istediğin gibi takılarak eğlen!
Fortnite - Mantarlar
Eğlenceli Mantarlar
Adada Gerçeklik Ağacı boy verdi. Sonuç olarak da yeni bir bölge oluştu! Gerçeklik Şelalesi denen bu konum, aralarında zıplatan mantarların da bulunduğu bir mantar ve mor ağaç ormanı. Bitki örtüsünü incelemekten kendini alabilirsen şelalelerinde yüzebilir, mağarasında ganimet arayabilir ya da gayzerlerinden havaya fırlayabilirsin.
Fortnite - Vantuzlu Top
Biraz Hız Vakti
Vantuzlu Top geri döndü! Etrafta yuvarlan ve yüzeylere vantuzla yapış. Ama eskiden olduğu gibi sadece yuvarlanmakla kalma. Kutlamanın ruhuna uygun olarak (kesinlikle son derece güvenli olan) Topyekûn Yolculuk trenine bin ve bu hızlı trende eğlencenin dibine vur.
Fortnite - Hayvan Binekler
Hayvanlara Bin
Yüksek hızlı eğlence, Vantuzlu Topla sınırlı kalmasın. Kurtlara ya da yaban domuzlarına da bin! Savaşmak için inmene de gerek yok. Şanlı bineğinin üzerindeyken ateş edebilirsin!
Fortnite - Gerçeklik Tohumu Kabukları
Bereketli Mahsul
Gerçeklik Ağacı'ndan Gerçeklik Tohumu Kabukları yayılıyor. Bir Gerçeklik Tohumu ek ve Gerçeklik Fidanı yetiştir. Ektiğin fidan her maç aynı yerde olacak ve gittikçe büyüyecek! Fidanların otlarını her temizlediğinde daha iyi ganimet verir. Bu yüzden Eşsiz ganimet verene kadar her maç otları temizle. Fidanın solduğunda geride bıraktığı tohumu ek!
Fortnite 3. Bölüm: 3. Sezon Silahlar
Yepyeni Silahlar
Yepyeni silahlarla çatışma yeteneklerini sergile! Birçok menzilde etkili Çekiç Taarruz Tüfeği ile rakiplerine sert darbeler indir, iki seri atış yapan Çift Atışlı Pompalı Tüfek ile çifte darbeler indir ve yepyeni bir silah sınıfı Özel Nişancı Tüfeği ile uzaktan atışlar yap.
Fortnite 3. Bölüm: 3. Sezon Savaş Bileti
Farklılıkları Bir Kenara Bırak
Bu sezonun Savaş Bileti'yle farklı tarafları bir araya getir. 3. Bölüm: 3. Sezon Savaş Bileti'nde Darth Vader, anti-kahraman Dişli Fenomen, muhafız Tekno Şövalye ve beş kıyafet daha var. Bir araya getirmek demişken, "Yapboz"un her parçasını istediğin gibi özelleştirebilirsin! Sezonun ilerleyen zamanlarındaysa dünyaca ünlü arkeolog Indiana Jones'u da açabilirsin!
Takılmaca
3. Bölüm: 3. Sezon
Takılmaca
Savaş Bileti
© & ™ Lucasfilm Ltd