KENDİN YAP, KENDİN OYNA

Kreatif'te yepyeni oyunlar oluştur ve arkadaşlarınla oynayabileceğin yeni yollar keşfet. Oyun dünyasındaki en büyük topluluklardan birine katıl!

KREATİF MODU NEDİR?

KREATİF, ÇEVRİMİÇİ ORTAMDA YAYINLANABİLEN VE ARKADAŞLARINLA PAYLAŞABİLECEĞİN FORTNITE OYUNLARI VE DENEYİMLERİ TASARLAMANI SAĞLAR. FORTNITE'I KENDİ VİZYONUNA GÖRE, KENDİ KİŞİSEL ADANDA KENDİ KURALLARINI BELİRLEYEREK YENİDEN YARAT. AYRICA ADA KODUNU GİREREK VEYA OYUN İÇİNDEKİ ÖNE ÇIKAN ESERLER MERKEZİNİ ZİYARET EDEREK TOPLULUĞUN HAZIRLADIĞI SAYISIZ OYUNU DA ARKADAŞLARINLA OYNAYABİLİRSİN.

Kreatif Belgeleri

Fortnite Kreatif SSS

Fortnite Kreatif nedir?

Kreatif, Fortnite'ta oyun ve deneyim tasarlamak için çeşitli araçlara sahiptir. Fortnite'ı arkadaşlarınla, kendi vizyonuna göre oluşturarak eserini dünyayla paylaş.

Arkadaşlarım bana aynı Fortnite Kreatif adası veya haritasında katılabilir mi?

Evet! Kreatif'te en fazla 16 oyuncu birlikte inşa edebilir veya oynayabilir. Lobi ekranında grup kurarak oyuna birlikte girin.

Oynayabileceğim Fortnite Kreatif oyunları neler?

Kreatif'te oynanabilen senin gibi topluluk üyeleri tarafından hazırlanan bir sürü eşsiz oyun bulunur. Yeni oyunlar her gün Karşılama Merkezi'nde gösterilir. Karşılama Merkezi'ne göz atmak için Kreatif'i başlatarak arkadaşlarınla beraber oynayabileceğin yeni oyunları keşfet.

Ayrıca kodunu bulup lobi ekranında veya merkezde kullanarak belirli bir oyunu da oynayabilirsin.

Fortnite Kreatif harita kodu nedir?

Herkese açık olan her oyunun kendine ait bir kodu bulunur. Bu kodları kullanarak Kreatif'te yayınlanan her oyunu yükleyerek arkadaşlarınla oynayabilirsin.

Fortnite Kreatif kodunu nasıl kullanırım?

1. Adım: Fortnite’ı çalıştır ve oyun seçim menüsünde "Kreatif"i seç. Bu menüye erişmek için "Değiştir"e tıkla.

2. Adım: Oyna'ya bas, "Ada Kodu"nu seç ve enter tuşuna bas.

3. Adım: Bu ekrana kodunu gir ve oyunu başlatmak için Başlat'a bas.

İsteğe bağlı: Alternatif olarak Karşılama Merkezi'ndeki herhangi bir öne çıkan adaya yaklaşarak kodunu girebilirsin. Kısa bir yüklemeden sonra istediğin oyun görünüyor olmalı.