Batman Günü İçin Batman Fortnite'a Misafir Oluyor

21.09.2019
Yazar: Fortnite Ekibi

Ada semalarında Bat-Signal görüldü. Pelerinli işbirliğiyle artık yardım çağrılarına yetişme sırası sizde! Batman, 80. yıldönümünü kutlarken 6 Ekim'e kadar bizimle!

Bir Yırtık Bölgesi, Gotham Şehri'ni Fortnite'a getirdi. Gotham Şehri gelir de şehrin kötüleri eksik kalır mı? Bu isimli bölgede Gotham Şehri'nin muhtaç olduğu kahramanlara dönüşeceksiniz; kendi Batman pelerininize bürünerek istediğiniz zaman uçabileceksiniz!

10BR_BlackMonday_Screenshot_NewsHeader.jpg

Elinizin altında "harika oyuncaklar" olunca kahraman olmak çok daha eğlenceli. Oyuna dalın; Batman Grapnel Gun ve Patlayıcı Batarang'ı bir de kendiniz deneyin!

Bunlarla ilgili detayları öğrenmek için v10.31 Yama Notları'na göz atabilirsiniz.

10BR_BlackMonday_BatarangGrapple_NewsHeader.jpg

Süper kahraman olmanın en havalı yanlarından birisi de özel kıyafetler tabii! Batman Pelerinli Süvari Paketi'yle şehri kurtarırken tarzınızı konuşturun! Diğer Batman temalı kozmetiklere ek olarak, bu pakette Batman Çizgi Roman Kıyafeti ve Kara Şövalye Filmi Kıyafeti de bulunuyor!

Batman Pelerinli Süvari Paketi, 6 Ekim'e kadar dükkânda sizleri bekliyor.

10BR_BlackMonday_RMT_Social.jpg

Kutlamalar boyunca mağazaya da Batman temalı başka içerikler gelecek; hatta içlerinde Batman ile mazisi olan kedi karakter Catwoman da var!

10BR_BlackMondayF_Social.jpg

Kahraman görevlerini 1 Ekim'e kadar tamamlayarak adayı tehlikeden kurtarın. Gotham Şehri Görevlerini tamamladığınızda Catwing planörü de dahil birçok ücretsiz ödül kazanacaksınız! (Kötüleri durdurmak da başlı başına bir ödül tabii.)

10BR_BlackMonday_ChallengeRewards_Social.jpg

Hemen şimdi aksiyona dal. Çok Yaşa Yarasa, hem de Fortnite tarzıyla.