Fortnite E3 2019'ta

23.05.2019
Yazar: Fortnite Ekibi

Nereye atlıyoruz?

Savaş Otobüsü'ne tüm ekip doluştuk ve E3 2019 için rotamızı Los Angeles'a çevirdik. Bize LA Convention Center'daki Güney Salonu'nda (South Hall) bulunan 601. standa uğrayarak Fortnite ekibine selam çakabilir veya Yaz Partisi'nde güzel bir yer kapıp en sevdiğiniz Fortnite içerik üreticileri ve ünlülerle tanışabilirsiniz.

E32019_Booth_Announce_Social_1920x1080.jpg

11-13 Haziran tarihleri arasında LA Convention Center'ın Güney Salonu'ndaki E3 katına açtığımız 601 numaralı Fortnite standında bizi bulabilirsiniz. Zamana Karşı Mücadeleler, Oyunlar ve Oyuncular Arası Mücadeleler için hazırladığımız istasyonlarda popüler Kreatif oyunlarını oynayabilirsiniz. Her gün oynayabileceğiniz yeni oyunlar olacak; eğlenceyi kaçırmayın! İkramımız olan abur cuburların ve müthiş ödüller kazanma fırsatının yanı sıra standımızda keşfedilecek daha bir sürü şey var! Ekibinizi toplayıp gelin; burada herkesin gönlüne göre bir şeyler var. E3 Katılımcısı rozetinizi buradan satın alabilirsiniz.

08BR_BlockPartyAnnounce_Blog-HeaderNOfourm.jpg

Fortnite Yaz Partisi Inglewood, Kaliforniya'daki The Forum'da düzenlenecek ve iki gün sürecek (15-16 Haziran). En sevdiğiniz içerik üreticileri ve ünlülerle birlikte Fortnite topluluğunun mükemmelliğini kutlayacağız! Hemen bugün biletinizi kapın; Muzaffer, Japon Balığı ve Gözalıcı Bombacı gibi çok sevilen 20'den fazla Fortnite karakteriyle tanışma, adadaki çelik halatlardan kayma ve Durr Burger'i ziyaret etme fırsatı yakalayın. Hatta bir yandan Fortnite'ın en parlak yıldızlarının performansını dev ekrandan izlerken bir yandan da gerçek dünyadaki Savaş Bileti'ni tamamlayarak koleksiyon eşyaları kazanın!

15 Haziran Cumartesi günü dörder kişiden oluşan sekiz takım Fortnite Creative Showdown'da kozlarını paylaşacak ve bu kapışma, dev bir sahnede resmi olarak düzenlenen ilk Kreatif turnuvası olacak! Fortnite içerik üreticileri ve elemeleri geçen sekiz oyuncu, VIP ünlüleri korumak ve Kreatif Şampiyonu unvanını kazanmak için birlikte çalışacak. 

Oynamaya nasıl hak kazanabilirim? Fortnite E3 Standı'ndaki Zamana Karşı Mücadeleleri tamamlayarak turnuvada yarışacak sekiz takımdan birinde yer alma şansı yakalayabilirsiniz. Takımınız kazanırsa, sizi ve bir arkadaşınızı Fortnite World Cup Finallerini izlemek için New York'ta misafir edeceğiz!

16 Haziran Pazar günü, Fortnite Celebrity Pro-Am geri dönüyor! 50 içerik üreticisi ve 50 ünlü, takım olarak en büyük Azmin Zaferi için savaşacak. Oyuncuların tam listesini görmek için buraya göz atın.

Aksiyondan eksik kalmayın! 16 Haziran Cumartesi ve 17 Haziran Pazar günleri TSİ 02.30'da resmi canlı yayınlarımızı kaçırmayın:

Aksiyonu kaçırma; biletini buradan kap!

Çember daralıyor... Los Angeles'ta görüşmek üzere!