Fall Skirmish Duyurusu

14.09.2018
Yazar: Fortnite Ekibi
Selam dostlar,

10.000.000 $ para ödüllü Fall Skirmish etkinliğimiz önümüzdeki hafta sonu başlayacak. 6 hafta sürecek olan etkinliğimiz 26-28 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek olan TwitchCon’da sona erecek. 

Fall Skirmish etkinliğine karşı yeni yaklaşımımız hem rekabet odaklı hem de eğlence odaklı oyun formatlarını kapsayacak. Bu yeni oyun formatlarından bazılarını 2019’da gerçekleşecek büyük çaplı etkinliklerimize de eklemeyi düşünüyoruz. Fall Skirmish süresince oyuncular, her iki oyun formatında da farklı temalı takımları gururla temsil edecek ve oyun içi performanslarına göre puan kazanacaklar. Her hafta tehlike dolu AGA yarışları, ustalık gerektiren golf oyunları, mini oyunlar gibi yeni görevler vereceğiz. Elbette bunların yanında her hafta sonu yüksek beceri gerektiren rekabetçi yarışmalar da düzenleyeceğiz.

Summer Skirmish süresince yaklaşık 500 Fortnite’çı para ödülü kazandı ve bu sayıyı Fall Skirmish süresince daha da artırmak için sabırsızlanıyoruz. 1. hafta formatımızı ve takım duyurularını öğrenmek için önümüzdeki hafta yayınlayacağımız blogumuzu takip etmeyi unutmayın. TwitchCon vakti yaklaştıkça final yarışmasının rekabetçi formatı hakkında detaylı bilgi verecek ve en önce gelenlerin kaydolduğu bir kayıt sisteminde nasıl ön kayıt yapılabileceğini kesinleştireceğiz. Bizi takip edin!

Ödül kazanmak için Fall Skirmish dışında daha birçok fırsatınız olacak. Bütün Fortnite’çıların, ileride düzenleyeceğimiz rekabetçi etkinliklere katılma ve ödüller kazanma fırsatı yakalayabileceği bir oyun içi turnuva sistemini sunan Büyük Hesaplaşma etkinliği Ekim ayının başlarına doğru başlayacak.

Bol şans, iyi eğlenceler!