Fortnite Battle Royale v17.40 Güncellemesi: Çılgın Haftalar, Sinsi Hafta'yla Geri Döndü!

17.08.2021

Acı Gerçekler e-posta listesine gönderilmiştir:

Geçen hafta Uzaylılar Nesneleştiricilerinin gücünü herkese göstermişti; Gizemli Örgüt ise şimdilerde uzaylıların sessiz savaşına kendi sessiz savaşıyla karşılık veriyor olabilir. Adadaki silahlardan bazılarını kaldırdılar ve onları susturuculu modelleriyle değiştirdiler. Dahası her şeyi daha da sinsi hale getirmek için Uzaylılar, Nesneleştirici üretimlerini hızlandırıyorlar... 

Herkes için acayip bir hafta olmasını beklediğimiz bu "Çılgın Hafta" hakkındaki dosyayı ekte bulabilirsiniz.

-Mari
 📂 Sinsi Hafta: İstilanın Birinci Çılgın Haftası

Fortnite Wild Weeks Sneak Week

İstila büyük sonuna yaklaşırken savaşın gidişatını değiştirmek için her hafta yeni taktikler ortaya çıkıyor. Bu hafta Perşembe gününden itibaren her Destansı+ tabanca, Destansı+ Taarruz Tüfeği ve bütün Sürgülü Keskin Nişancı Tüfekleri daha sessiz modelleriyle değiştirilecek: Her yer susturuculu tabancalar, susturuculu taarruz tüfekleri ve susturuculu keskin nişancı tüfekleriyle doldu.

Yalnızca sessiz olmanın yeterli olmadığını düşünen uzaylılar da bu taktiğe karşılık vermek için adanın her yanında daha fazla Nesneleştirici yerleştirdi. Üstelik trendi yakalamak için daha fazla satıcı kılık değiştirme hizmeti sağlamaya başladı. Bir Nesne Kılığı'nın sinsiliğini susturuculu bir keskin nişancı tüfeğiyle birleştirdiğinizde düşman başına ne geldiğini anlayamayacak!

Sinsi Hafta'da, haftanın temasına göre bir de Efsanevi Görev zinciri geliyor; görevlere dalın ve fazladan TP kazanın! 
 📂 Daha Fazla Çılgın Hafta Yolda!

Fortnite Wild Weeks Chapter 2 Season 7

Uzaylıların ve Gizemli Örgüt'ün davranışlarına bakılırsa bu daha sadece başlangıç. İstilanın sonuna kadar her perşembe yeni bir Çılgın Hafta ve o hafta için bir Efsanevi Görev zinciri gelecek. Stratejinizi uyarlayın ki gafil avlanmayın!
 Köprü'den gelen bir mesaj yakalandı.


Yeni Oyun Modu: Sahtekârlar!

TR 17BR Impostors Social

v17.40'la birlikte yeni bir oyun modu olan Sahtekârlar da geliyor. İsterseniz Gizemli Örgüt'ün bir ajanı olan Örgüt'ün en gizli tesisi olan Köprü'yü güvende tutmaya çalışın isterseniz gizli bir Sahtekâr olarak Gizemli Örgüt'ü içeriden sabote etmeyi deneyin.

Sahtekârlar modunda oyuncular Köprü'de görevli Ajan veya Sahtekâr olacaklar. Lamaları kalibre etmek ve fırtına raporlarını iletmek gibi görevleri tamamlarken şüpheli kişilere karşı gözünüzü dört açın. Sahtekârlar her şeyi sabote edip yollarındaki herkesi ortadan kaldıracaklar. Şüpheli gördüğünüz şeyleri bildirin ve Sahtekâr olduğunu düşündüğünüz kişiyi oy birliğiyle ortadan kaldırın ama yanlış kişiyi seçmemeye dikkat edin. 

Sahtekârlar, herkese açık bir maç olarak veya dört ila on kişilik özel bir grup ile oynanabilir. Her köşede ayrı bir tehlike varken aman kimseye güvenmeyin!


Köprü'den gelen mesajın sonu.
 📂 Seri Atışlı Işın Tüfeği Dosyası

Hepimiz Doktor Slone'un özel Işın Tüfeği'ni biliyoruz ama şimdi yeni bir modeli geldi. Acaba Uzaylılar, tüfeği alıp kendi teknolojilerini mi eklediler? Uzaylı Asker adlı uzaylı, yakınlaşıp nişan alındığında ikili atış yapan ve daha büyük şarjöre sahip Seri Atışlı Işın Tüfeği'ni satıyor. 

Bu arada konuya ilgisi yok ama Uzaylı Asker'i görürseniz bir iki fotoğraf çekebilir misiniz?
 Fortnite Battle Royale v17.40'daki diğer yenilikler:

Mercan Mabedi'nde Kaos

Fortnite Coral Castle Alien Abduction

Bereketli Bataklık'taki krater oluşturma işlemini tamamladıktan sonra Ana Gemi bir sonraki kurbanına geçti: Mercan Mabedi. Kaçırma sırasında Bereketli Bataklık'ta olduğu gibi, Ana Gemi'nin düşük yerçekimi çekim ışınının içinde Mercan Mabedi'nin yerden yükselmiş farklı konumları arasında zıplayarak savaşmak için Mercan Mabedi'ne gidin. 

Uzaylılar'ın hesabına göre, Mercan Mabedi'ni kaçırmak için gereken süre Bereketli Bataklık'la aynı bu yüzden nelerin değiştiğini görmek için hafta içinde buraya sık sık uğramayı unutmayın.
 Ciddi Hata Düzeltmeleri

  • Fondip Topu gibi iki eşya yuvası alan eşyalar, oyuncu yeni bir eşya aldığında yanlış yuvalara geçebiliyordu; bununla ilgili tercih edilen eşya yuvası sorunu çözüldü.

  • Oyuncu maç sırasında takımdan çıktığında Kozmik Sandıkları açamıyordu; bu sorun çözüldü. 

  • Satıcılardan Nesne Kılığı hizmetlerini devre dışı bırakmamıza sebep olan bir hata düzeltildi. Nesne Kılıkları oyuna tekrar eklendi.
     Diğer

  • Lütfen Sinsi Hafta Çılgın Hafta ve Seri Atışlı Işın Tüfeği'nin rekabetçi oyun modlarında bulunmadığını unutmayın.