Fortnite Battle Royale 26 Nisan v20.20 Düzenlemesi: Sert Sinema Savaşı + Seri Makineli Tüfek'in Mahzenden Çıkışı

26.04.2022
Yazar: Fortnite Ekibi

Battle Royale 26 Nisan v20.20 düzenlemesiyle Seri Makineli Tüfek mahzenden çıkıyor! Bu kullanışlı silah çok işinize yarayacak çünkü sırada yeni bir konum savaşı var:


Sert Sinema Savaşı

Fortnite The Battle for Rocky Reels

Kalorili Kavşak Savaşı'nı Direniş kazandı! Artık SOFDEEZ'e tekrar rahat rahat gidebileceksiniz. Direniş'in bu konuma konuşlanmasıyla artık burada Zırhlı Savaş Otobüsü ve taretler için Fon İstasyonları bulunacak.

Gizemli Örgüt'e karşı verilen savaş, Sert Sinema'da devam edecek! Her ne kadar sinemada gerçekleşse de bu savaş film değil, gerçek! Gizemli Örgüt'ü püskürtmeye yardımcı olun! Gizemli Örgüt'ün yıldızlarından Yıldırım Kediş, yine yükseklerde avlanıyor. 


Mahzenden Çıkarıldı: Seri Makineli Tüfek

Fortnite Light Machine Gun

Sinema sert olsa da savaşın etkilerini yumuşatabilirsiniz. Seri Makineli Tüfek mahzenden çıktı ve adanın dört bir yanına dağıtıldı! 60 mermilik şarjörü ve yüksek atış hızının keyfini çıkarın. Tetiğe basılı tuttukça silahın tepmesi de hafifler. 

Seri Makineli Tüfek yerden, sandıklardan, nadir sandıklardan, mühimmat desteklerinden ve köpekbalıklarından bulunabilir. 


Çılgın Dans Bombası ve Pratik Yırtık Oylaması Başlıyor!

Fortnite Boogie Bomb vs. Rift-To-Go

Külçelerinizi hazırlayın çünkü Çılgın Dans Bombası/Pratik Yırtık deneme süreci sona verdi ve oylamaya hazır! İsimli konumlarda oy vereceğiniz Fon İstasyonlarını bulabilirsiniz. Hemen gidin ve istediğiniz eşyaya bastırın külçeyi! Küresel olarak herkesin destekleriyle %100 fona ulaşan ilk seçenek kazanacak ve derhal ganimet havuzuna eklenecek!


Rekabetçi Notları

  • Sert Sinema rekabetçi oyun modlarında saldırı altında değil ama Yıldırım Kediş'in yeri yine de değiştirildi.

  • Seri Makineli Tüfek şu anda rekabetçi oyun modlarına dahil değil ancak değerlendirme sürecinde.

  • Çılgın Dans Bombası ve Pratik Yırtık arasındaki oylamanın kazananı hemen rekabetçi oyun modlarına eklenmeyecek ancak bu konu değerlendirme sürecinde. 

  • Onarım Pürmüzü rekabetçi oyun modlarından kaldırıldı.