Dominic Fike Sahne Işığı Konser Serisi İle Fortnite Çılgın Parti'de Misafirimiz Oluyor

08.09.2020
Yazar: Fortnite Ekibi

Los Angeles, Kaliforniya'daki yepyeni stüdyomuzda Çılgın Parti için mükemmel bir canlı konser serisi düzenliyoruz! Gözlerinizi Sahne Işığı'na alıştırın!

TR 14PR DominicFike Announcment Social


1. Kısım: Dominic Fike

Sahne Işığı konser serisi için ilk olarak yıldız şarkıcı, rapçi ve söz yazarı Dominic Fike'ı ağırlıyoruz. Fike, çok beğenilen "What Could Possibly Go Wrong" albümü ile sahneyi sallamaya geliyor! Fike'ın 13 Eylül Pazar gecesi Los Angeles'taki canlı performansı oyun içindeki Çılgın Parti Sahne Işığı'nda canlı yayınlanacak.

Performans tarihleri şöyle:

  • Dominic Fike Ön Gösterim - 13 Eylül TSİ 00.00
  • Yayın Tekrarı - 13 Eylül TSİ 06.00
  • Yayın Tekrarı - 13 Eylül TSİ 20.00


Çılgın Parti'ye Katılmak

Çılgın Parti'ye katılmak ve Çılgın Parti'nin başlıca gösteri yerlerinden biri olan Ana Sahne'de bir gösteri izlemek için şu adımları takip et.

  1. Lobi ekranında, sağ alt köşedeki "Değiştir" kutusuna bas.
  2. Seçebileceğin modlar ekranda görünecektir. "Çılgın Parti" modunu seç ve "Kabul Et" tuşuna bas.
  3. "Kabul Et" tuşuna bastıktan sonra tekrar Lobi ekranına dönersin. Şimdi yapman gereken tek şey "Oyna" tuşuna basıp partiye dalmak! 
  4. Ana Sahne'ye gidip etkinliğin başlamasını bekle. Çılgın Parti'de nerede olduğunu ve Ana Sahne'nin yerini görmek için harita butonunu kullanabilirsin.

Fortnite Party Royale Main Stage Spotlight


Sahne Işığı ile Gözleri Kamaştırın

Yepyeni Diva kıyafetiyle Ana Sahne'de tüm gözleri üzerinizde toplamaya hazırlanın. Bu beni açmaz diyorsanız, içerik mağazasına geri dönen Cesur Tavuk kıyafetini kapıp tatlılığınızla kalpleri çalabilirsiniz. Üstelik Dominic popüler şarkısı “Chicken Tenders” ile sahneyi sallarken giyilebilecek daha iyi bir kostüm düşünemiyoruz!

Fortnite Shimmer And Tender Defender Outfits


Sıradaki Sanatçı Kim?

Sahne Işığı konser serisine daha yeni başlıyoruz! Canlı performans verecek diğer sanatçıları öğrenmek için bizi takipte kalın ve 19 ile 26 Eylül tarihlerinde kimseye söz vermeyin!

Fortnite'ta Yeni Misiniz? Fortnite'ı ücretsiz indirin.Fortnite Çılgın Parti Android, PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch ve PC'de oynanabilir.

İçerik Üreticilerine Özel Bir Uyarımız Var: Bu Çılgın Parti etkinliğinde lisanslı içerikler gösterilecek. Kanalınızın bulunduğu platformun politikalarını okuyarak telif cezası almamak için yapmanız gerekenlere göz atın.