FORTNITE WORLD CUP DETAYLARI VE TOPLAM 100.000.000 $ DEĞERİNDEKİ 2019 REKABETÇİ ÖDÜL HAVUZU

22.02.2019
Yazar: Fortnite Ekibi
Üç bölümden oluşan Rekabetçi Fortnite blogu dizimizin son bölümünde Fortnite World Cup ve toplamda 100.000.000 $ ayırdığımız 2019 rekabetçi ödül havuzumuzla ilgili ilk detayları paylaşacağız.
 

FORTNITE WORLD CUP


Fortnite World Cup’a giden yol 13 Nisan ile 16 Haziran tarihleri arasında düzenlenecek 10 haftalık Çevrimiçi Açık Elemeler dönemiyle başlayacak. Katılmaya uygun* Fortnite oyuncularını her hafta 1.000.000 dolarlık ödül havuzunun pek çok kişiye cömertçe dağıtılacağı bir etkinlik bekliyor.

Dünyanın dört bir yanından en iyi 100 Tekli oyuncu ve en iyi 50 Çiftli ekip Fortnite World Cup Finalleri için 26-28 Haziran tarihlerinde New York’ta misafirimiz olacak ve 30.000.000 dolarlık ödül havuzunda mücadele edecek! Finallere katılan oyuncuların hepsi evlerine en az 50.000 $ ile dönecek ve Fortnite World Cup Tekli Şampiyonu 3.000.000 $ ödülün sahibi olacak.

Battle Royale oyuncusu değil misiniz? Fortnite World Cup Finalleri sırasında düzenleyeceğimiz ilave etkinliklerle farklı modlarda ve formatlarda eğlenceli mücadelelere ev sahipliği yapacağız. İster heyecana canlı canlı tanıklık edin ister evden çevrimiçi olarak takip edin, Fortnite World Cup’ta herkesi ilgisini çekecek şeyler olacak!
 

Kazanmak İçin Daha Fazla İmkân


Bu yılın sonuna kadar her hafta, turnuvalarla 1.000.000 $ ödül dağıtmaya devam edeceğiz. Bu turnuvalar çok çeşitli modlarda ve formatlarda olacak. Böylece rekabetçi oyun alanını genişleteceğiz. Ayrıca seçtiğimiz etkinlik partnerlerimize gerekli turnuva araçlarını ve ödülleri temin edeceğiz. Böylece, rekabetçi Fortnite’ı daha fazla ülkeye ve bölgeye en iyi şekilde ulaştırarak 2019’daki 100.000.000 $ ödül dağıtma hedefimize ulaşacağız.

Rekabetçi Fortnite ile ilgili gelişmeleri ve yaklaşmakta olan Fortnite World Cup Finalleri’ne nasıl katılabileceğinizi öğrenmek için Fortnite’ın sosyal medya kanallarını takipte kalın!
 

*Herhangi bir Fortnite turnuvasında yarışmaya uygun olmak için oyuncu en az 13 yaşında olmalıdır (kendi ikamet ettiği ülkenin yaş sınırına bağlı olarak belirtilenden daha büyük olması gerekebilir). 13-17 yaş aralığındaki oyuncular (kendi ikamet ettiği ülkenin yaş sınırına bağlı olarak belirtilenden daha büyük olması gerekebilir) bir ebeveyninden veya vasisinden izin almış olmalıdır. Oyuncular sahip oldukları tüm Epic Games hesaplarında kurallara uygun hareket etmelidir ve gizli bir şekilde kural ihlallerinde bulunmamalıdır. Oyuncular ayrıca daha önce herhangi bir resmi Epic kuralını ihlal etmekten dolayı ceza almamış olmalı ya da aldığı cezayı tamamlamış olmalıdır. Bu etkinlik, yasalarca kısıtlandığı veya yasaklandığı yerlerde geçersizdir. Ek uygunluk hükümleri ve koşulları geçerlidir.