Battle Royale’e Hediye Özelliği Geliyor

27.11.2018
Yazar: Fortnite Ekibi
Selam Fortnite’çılar,

Hediye özelliği için birçoğunuzun sabırsızlandığının farkındaydık. Bu yüzden de 6.31 güncellemesiyle sınırlı bir süre için bu özelliği oyuna eklediğimizi duyurmak bizi de en az sizin kadar heyecanlandırıyor! İlk hediyeleşme dönemi, güncellemenin geldiği andan itibaren başlayacak ve bir hafta sürecek.

Söylemeden geçmeyelim, iOS cihazlar üzerinden hediye alışverişi yapılamayacak çünkü Apple’ın politikaları buna izin vermiyor.

Nasıl işliyor?
İçerik mağazasından satın alacağınız içeriği seçtikten sonra artık karşınıza iki seçenek çıkacak: “İçerikleri Satın Al” ve “Hediye Olarak Satın Al”
Turkish.jpg
“Hediye Olarak Satın Al” dedikten sonra içeriği hangi arkadaşınıza hediye edeceğinizi seçebileceksiniz. Ardından dilerseniz hediyeyi alan kişinin görmesi için özel bir mesaj ekleyebileceksiniz. İşlem böylece tamamlanmış olacak! Hediyeyi yolladığınız arkadaşınız oturum açtığında hediye kutusu ile karşılaşacak.
Turkish2.jpg
Önemli Bilgiler
Bir içeriği hediye etmeden önce yapmanız gereken birkaç şey var:
  • Hesabınızda Çok Aşamalı Kimlik Doğrulaması’nın etkin olduğundan emin olun. Nasıl etkinleştireceğinizi bilmiyorsanız buradaki talimatlardan faydalanabilirsiniz.
  • Birine hediye yollayabilmek için o kişiyle en az 48 saattir arkadaş olmanız gerekecek.
  • 24 saatlik süre zarfında toplamda en fazla 3 kere hediye verebileceksiniz.
  • Satın alınmış olan hediyeler iade EDİLEMEZ.
  • Yalnızca içerik mağazasında o anda bulunan içerikleri hediye edebileceksiniz.
Size hediye alınmasını istemiyor musunuz? Oyunun içindeki Hesap Ayarları’ndan hediye almayı devre dışı bırakabilirsiniz.

Unutmayın, bu hediye dönemi yalnızca bir hafta sürecek, o yüzden fırsatınız varken bir göz atın. Geribildirimlerinizi dört gözle bekliyoruz!