Planörlerin Yeniden Açılabilmesini Test Ediyoruz

31.10.2018

Selam Fortnite’çılar,

v6.20 güncellemesiyle birlikte, Uçuşan 50’ler oyun modundaki yeniden açılabilen planör özelliğini tüm oyun modlarına ekleyeceğiz. Bu sayede Tekli, Çiftli ve Ekipli maçlarda, en az üç yapı katı yüksekteyken planörünüzü yeniden açabileceksiniz.

ReDeploy_Tomato-(1).gif


Bu tarz bir hareket mekaniğini tüm oyuncuların kullanımına sunduğumuzda normal oynanışın ne yönde etkileneceğini test ediyoruz. Bunu bir hafta boyunca oyunda tutmayı planlıyoruz. Adaya süzülün, yeni planör özelliğini deneyin ve düşüncelerinizi bizimle paylaşın.  

Güncelleme - 31 Ekim 2018
Yeniden açılabilen planör özelliği tam bir haftadır tüm modlarda kullanılıyor. Hafta boyunca oyun içinden topladığımız bazı bilgilerin yanı sıra sizlerden gelen yapıcı geribildirimleri de inceledik. Tüm oyuncularımızın bu değişiklikten hoşnut olmadığının farkındayız fakat aldığımız olumlu sonuçlar doğrultusunda bu özelliği oyunda tutmaya devam etmek istiyoruz.

Oyunda kaldığı sürece, bu özelliğin işlevinde oynanış kalitesini geliştirecek bazı değişiklikler yapmaya başlayacağız. İlk olarak, belirli bir mesafede planör seslerinin silah seslerini bastırmasını sağlayacağız; bu değişiklik v6.21 yamasıyla oyuna eklenecek. Ayrıca önümüzdeki güncellemelerde farklı değişiklikler yapmak da planlarımız arasında.

Fikir ve görüşlerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Biz yeniden açılabilen planör özelliği üzerinde çalışırken siz de bu özelliği nasıl geliştirebileceğimiz hakkında önerilerinizi veya özelliğin maçlara olan etkilerini bizimle paylaşmaya devam ederseniz çok seviniriz.