Fortnite Kreatif mutlu yıllar diler!

17.12.2020
Yazar: Fortnite Ekibi

Merhaba İçerik Üreticileri!

2020'nin sonuna yaklaşırken, Kreatif'teki bazı güncel heyecan verici etkinlik ve güncellemelerden bahsetmek istiyoruz. Bununla beraber yeni başladığımız birkaç harika girişim ve projelere de değineceğiz. Tatil dönemine girmeden önce, 2020'yi muhteşem bir yıl haline getirdiğiniz için HEPİNİZE teşekkür ediyoruz.

S15 Evergreen Holiday Social

Yılbaşı Öne Çıkanları

Bu yıl çok büyüdük. Gelecekte hep birlikte daha da fazla başarıya imza atacağımızdan hiç şüphemiz yok. Ekipteki herkes 2021'in neler getireceğini görmek için sabırsızlanıyor. O zamana kadar, en iyi Kreatif yılına hazırlanmak için şimdiden yapabileceğiniz birkaç şey şu şekilde.

Yeni Yıl, Yeni Oyunlar: Tatilde kreatif yeteneklerinizi test etmek mi istiyorsunuz? Öne çıkanlar arasına girme şansı için Sandbox RYO, Sosyal Simülasyon, Hayatta Kalma, Mesleki Simülasyon, Sosyal Çıkarım veya Tycoon oyunları yapın ve resmi formumuz üzerinden bize gönderin.

İçimizdeki Casus Fortnite'taki Görüntülü Sohbet ile mükemmel uyuşan İçimizdeki Casus SSM oyun moduna dalın. En iyi içerik üreticilerinin yaptığı yepyeni haritalara bir göz atın. 

İçerik Üreticilerini Destekleme 2.0: Yeni ve gelişmiş İçerik Üreticilerini Destekleme programı başvurularınızı bekliyor. Kreatif Yayınlama Başvurusu'nu doldurarak başlayın. Kabul edilirseniz, Kreatif içeriklerinizi resmi olarak yayınlayabilir ve takipçilerinizi arttırabilirsiniz. 

Kreatif Rehber 1. Sürüm: Kreatif'te yaratıcılıklarınızı sergilemeniz için bundan daha iyi bir zaman olamaz. Reddit'te çeşitli kreatife giriş rehberi ve 85'ten fazla wiki tarzı belge yayınladık. Paylaşımımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Kreatif Araçlar Önizlemesi: Üzerinde çalıştığımız bazı yeni harika araçlara Unreal Engine ekibinin yıl sonu yayınından göz atın Kreatif araçları önizlemesi 53:38 noktasında.

 Unreal Engine Stream Creative Tools

Ekibimiz tatile çıkmak üzereyken, herkese bu yıl Kreatif topluluğuna yaptıkları harika katkılardan dolayı teşekkür ediyoruz. Mutlu ve sağlıklı bir yıl dileriz. 2021 bizim yılımız olacak!

- Fortnite Ekibi