Karşınızda: Keşfet'te Epic'in Seçtikleri

09.02.2022
Yazar: Fortnite Ekibi

Keşfet ekranının geleceği için sıkı çalışıyoruz ve bugün, yeni Keşfet başlığını devreye sokuyoruz: Epic'in Seçtikleri. Editörlerimizin seçtiği bu yeni başlıkta orijinal eserlerinizi, ortaklarımızın deneyimlerini, sınırlı süreli etkinlikleri ve çok daha fazlasını içeren bir dizi ada olacak.

Ekibimiz, her oyuncunun bakması gereken bazıları yepyeni, bazıları sınırlı süreli, bazıları ise geri dönen klasikler olan harika adaları toplayıp sizlere sunmanın heyecanını yaşıyor.

Epic'in Seçtikleri - Seçim Süreci

Her hafta bazı ortaklarımızın haritalarının yanında sizin de çeşitli eserlerinizi seçip sergileyerek Epic'in Seçtikleri başlığını canlı ve heyecan verici tutacağız. 

Adanız Keşfet için onay aldıktan sonra Kreatif İçerik Başvuru Formu'nu kullanarak bize gönderebilirsiniz. Bu süreçle gönderilen adaları hem Epic'in Seçtikleri için hem de yırtıklar veya diğer eşleştirme portalları gibi merkezdeki yerler için değerlendireceğiz. Her zaman olduğu gibi adanızın Epic'in Seçtikleri'nde veya merkezde sergilenmek üzere seçileceğinin garantisi yoktur ancak en özel olduğunu düşündüğünüz adalarınızı göndermenizi tavsiye ediyoruz.

Gönderilen bütün içerikler orijinal ve Fortnite İçerik Üreticileri İçin Davranış Kuralları'na uygun olmalıdır.

Bir sonraki adanda neler olacak? Adanı hemen oluştur ve gönder