Kenshi Yonezu Çılgın Parti'de

31.07.2020
Yazar: Fortnite Ekibi

Japon asıllı yıldız şarkıcı ve besteci Kenshi Yonezu Çılgın Parti için özel olarak hazırlanan video ön gösterim etkinliği için Ana Sahne'ye çıkıyor! Kenshi, yeni albümü “STRAY SHEEP”ten taze çıkmış parçalarıyla ve diğer sevilen şarkılarıyla sizi ses dalgalarında kaybolacağınız bir yolculuğa çıkarıyor.

TR 13PR KenshiYonezu Announce Social

Çılgın Parti Ana Sahne'de video ön gösterim etkinliğini yakalayabileceğiniz saatler aşağıda! Yer kapmak için yarım saat erken gelmeyi unutmayın.

7 Ağustos 2020 Cuma, TSİ 14.00'da
7 Ağustos 2020 Cuma, TSİ 20.00'da
8 Ağustos 2020 Cumartesi, TSİ 02.00'da

Yonezu'nun Çılgın Parti'deki gösterisini kutlamak için 7 Ağustos Cuma günü TSİ 03.00'dan 8 Ağustos Cumartesi günü TSİ 03.00'a kadar Fortnite'a gelen tüm oyuncular ücretsiz bir sancak kazanacak! (Işığa Karşı Duyarlı Olanlar İçin Uyarı)

Fortnite Kenshi Yonezu Banner

İşte başlamanız için birkaç bilgi:

  • Fortnite'ta Yeni Misin? Fortnite'ı ücretsiz indirin. Fortnite PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch, PC, Mac, iOS ve Android'de oynanabilir.

  • İçerik mi Üretiyorsunuz? Lütfen, Çılgın Parti'de kaydedeceğiniz içeriklerin, videonuz üzerinden para kazanmanıza engel olacak sesler içerebileceğini unutmayın. 

  • Çılgın Parti'ye erkenden gidin ve yerinizi ayırın. Hedefimiz mümkün olan herkesi gösteriye almak ama seyirci kontenjanımız tamamen dolarsa lütfen tekrar yayınlarımızdan birine katılın.