SSM İçerik Üreticisi Yarışması - Kimin Kazandığını Öğrenin!

18.07.2019
Yazar: Fortnite Ekibi

Vay be, ağzımız açık kaldı! Topluluk inşa yeteneklerini sergileyerek, düzenlediğimiz ilk içerik üreticisi yarışması için bugüne kadar gördüğümüz en iyi adaları gönderdi. 18 gün içinde toplamda 5.500'den fazla SSM gönderdiniz. Hayret verici sayıda farklı ve eğlenceli fikirler sunuldu. Yaratıcılığınızı konuştururken size rehber olması için bazı ana kriterler belirledik ve gönderilen oyunları yakından inceledik:

  • 16 kişilik bir deneyim
  • Kaliteli harita tasarımı
  • Göze hoş gelen unsurlar ve görsel temalar
  • İlginç oyun mekanikleri

Prudiz'in eseri Kumsala Taarruz, belirlediğimiz bütün kriterlerden pekiyi alarak eğlenceli ve yeni bir deneyimi bizlerle buluşturdu. Prudiz'i tebrik ediyoruz! Kumsala Taarruz'u oyun içinde SSM olarak hemen şimdi oynayabilirsiniz.

Geleceğe Yönelik Fırsatlar

SSM İçerik Üreticisi Yarışması, eserlerinin SSM olarak oyuna dahil edilmesi için içerik üreticilerine ilk defa fırsat sundu. Artık bu fırsattan süresiz olarak herkes yararlanabilir. Gelecek sezonda oyuna daha pek çok Kreatif SSM'ler dahil edilecek. En iyi eserlerinizi başvuru formumuza göndermeye devam edin, bakarsınız bu sefer sizin eseriniz ilgi odağı olur.

Daha önce de belirttiğimiz gibi, içerik üreticilerinin katılabileceği farklı türde fırsatlar olacak. Game Jam, topluluğun bir araya gelebileceği, işbirliği yapabileceği ve yeni arkadaşlar edinebileceği yeni ve harika bir etkinlik. Önümüzdeki aylarda, dünya çapında Game Jam etkinlikleri düzenliyor olacağız. Daha fazla bilgi için sosyal medya kanallarımızı takip edin.

Sizinle etkileşim halinde olmak ve Kreatif konusundaki beklentilerinizin ne olduğunu bilmek bizim için çok önemli. Gelecekte düzenlememizi istediğiniz yarışmalar ve etkinliklerle ilgili düşüncelerinizi sosyal medya kanalları, Reddit ve Discord üzerinden bizimle paylaşın.

-Fortnite Ekibi