Maske Düştü, Yüz Göründü: Maskesiz Deadpool

10.04.2020
Yazar: Fortnite Ekibi

Deadpool canlı yayında başarı elde etmiş olsa da ani öfke patlamalarının sonucu dönüp dolaşıp yine kendi başını yaktı; bir anda sinirle oyun kumandasını fırlatınca odasındaki borulardan birini patlatarak bir nevi kendi yüzme havuzunu yapmış oldu. Bunlar onun keyfini kaçıracak veya eğlenceli vakit geçirmesine engel olacak şeyler değil tabii. Deadpool'un Yat Partisi'ne katılarak Deadpool kıyafetinin Maskesiz tarzını hemen açabilirsiniz!

deadpool-without-mask-fortnite-outfit.jpg

Bu tarzı kazanmak için Deadpool'un minik bir şartı daha var ama... 8. Hafta görevi olarak Deadpool'un şişme havuz oyuncağını bulmalısınız; Büro su baskını kazasına bir el atana kadar Deadpool'un odada yatacak bir yere ihtiyacı var. İkinci şartı da, ilk şartını yerine getirdikten sonra Yat Partisi'ne katılmanız tabii!

Deadpool kıyafetini hâlâ açmadınız mı? Savaş Bileti'ne dahil olan Deadpool'un7. Hafta görevi için Deadpool'un kayıp tabancalarını bulup ona götürmeniz yeterli. Unutmayın, Deadpool'un da dediği gibi, ona iyilik yapmıyorsunuz; onun verdiği yan görevi yapıyorsunuz.

Ama dostları olmadan neylesin Yat Partisi'ni, değil mi? Deadpool sadece Yat'a el koymakla kalmadı; Minnoş Takım Lideri ve Kuzgun'u da rehin aldı gibi bir şey oldu. O halde, Ponçikpool ve Kuzgunpool kıyafetlerini kapmak için hemen içerik mağazasına koşun deriz!

fortnite-ravenpool-and-cuddlepool-outfits.jpg

Yat Partisi'nde görüşmek üzere!