Ajanların dikkatine: Fortnite 2. Bölüm 2. Sezon'da Operasyon: Köstebek başladı!

20.05.2020
Yazar: Fortnite Ekibi

Büro'nun sizin için yeni bir görevi var! Bugün itibarıyla yeni Casusların Savaşı modumuz Operasyon: Köstebek'e hemen dalabilirsiniz!

fortnite-operation-infiltration.jpg

Çok gizli bilgiler içeren bilgi çantaları adanın her yerine saçılmış durumda ve yanlış ellere geçtiklerinde çok ciddi sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. 8'e karşı 8 kişinin mücadele ettiği maçlarda bilgi çantasını rakip takımın bölgesinden kaçırmaya veya sizdeki bilgi çantasının rakip takımın varış noktasına ulaşmasına engel olmaya çalışacaksınız! 

Her raundun sonunda taraf değiştirecek ve toplamda dört raundun üçünü kazanarak zafere ulaşmaya çabalayacaksınız. Bir raundu tamamladıktan sonra Teknoloji olarak da bilinen özel yükseltmeler içeren bilgileri ele geçireceksiniz. Rauntları veya doğrudan maçı kazanarak daha fazla bilgi toplayabilirsiniz!

Bir Casusların Savaşı maçında açtığınız yeni silah veya beceri teknolojisini diğer tüm Casusların Savaşı modlarında kullanabilirsiniz. Hasar aldıktan sonra hızlanabilir, içinde düşük yerçekimi etkisi olan bir Kalkan Balonu kuşanabilir, canınız azken daha fazla hasar verebilir ve daha nice çılgınca şey yapabilirsiniz! 

Fortnite Spy Games Tech

Diğer Casusların Savaşı modlarını merak mı ettiniz? Operasyon: İniş İzni ve Büyük Darbe'nin yanı sıra Operasyon: Yük Arabası oyun modlarıyla ilgili daha fazla bilgi almak için ilgili blog yazılarımıza göz atabilirsiniz!