Fortnite'ta Operasyon: Kar-maşa Başlıyor! Ücretsiz Kıyafetler, Ayağınızı Yerden Kesecek Şeyler ve Çok Daha Fazlası Sizi Bekliyor!

18.12.2020
Yazar: Fortnite Ekibi

Fortnite'ta yeni yılı kutlama vakti ve Tahta Asker'in güvenilir sağ kolu Kardan Komando; adaya neşeli nadideler ve taktiksel tatlılıklar yaymaya geldi. Cephenin ayazında Operasyon: Kar-maşa için Kardan Komando'ya katılın!

Operasyon Kar-maşa, 18 Aralık ve 5 Ocak arasında adayı kasıp kavuracak. Ücretsiz kıyafetler ve daha fazlası için Kardan Komando'nun görevlerini tamamlayın, buz gibi soğuk gökyüzünde uçaklar uçurun, popüler SSM'leri oynayın ve karlı manzaranın tadını çıkarın.


Buz gibi Kardan Adam Görevleri, Ücretsiz Ödüller

Operasyon: Kar-maşa boyunca Kardan Komando'nun görevlerini tamamlayıp planörler, kaplamalar, bir sırt süsü ve kazmaya ek olarak harika şekilde paketlenmiş Hediye Kalkan sırt süsü ve el üstünde tutulan Buz Küreleri kazması gibi ücretsiz ödüller kazanacaksınız. 

Dokuz Operasyon: Kar-maşa görevi tamamlarsanız Kardan Komando kıyafetini, on iki görev tamamlarsanız kış temalı Kardelen kıyafetini açacaksınız. İki kıyafet de ücretsiz!

Fortnite Snowmando Quest Frost Squad And Snowmando Outfits


Soğuk Taktikler, Uzun Yükseltiler

Savaş dolu bir geçmişi olan Snowmando, yürekleri mermi gibi delen geçmişinden kışlık eşyalar getirdi. Havada savaşmak için Kardan Komando'nun özel yapım X-4 Fırtınakanat uçaklarıyla göklere çıkın. Yerde savaşmak için ise Sinsi Kardan Komandolar ile sıradan bir kardan adam kılığına girin, Donduran El Bombası ile rakiplerinizi buza çevirin ve Kardan Komando'nun hazırladığı Hediye Paketleriyle kendinize ganimet hediye edin!

Fortnite Snowmando Plane And Sneaky Snowmandos


Sürekli değişen SSM'ler, Rastgele SSM'ler

Operason Kar-maşa, popüler Zafer Göklerdedir dahil geri dönen SSM'lerin yanı sıra oyuncuların birbirlerini (ekstra güçlü) Fırtına'nın içine atmak için rekabet ettikleri yepyeni SSM Şok Dalgası'nı içerecek. Ayrıca Kazma Birader, ilk defa SSM olarak gelecek. 

Fortnite Air Royale Ltm For Operation Snowdown

Bu SSM'leri, sizi rastgele birine sokacak bir oyun modu olan Kar-maşalı Çatışma'dan da oynayabilirsiniz.


Hem Yeni Hem De Geri Dönen Yılbaşı Kıyafetleri

Yılbaşı ruhuna uygun olarak Operasyon: Kar-maşa, yeni ve eski tüm yılbaşı temalı kıyafetleri içerik mağazasına getirecek. Yılbaşı kazaklarınızı giyin, şeker kılığına girin, tek kişilik bir ışık gösterisi olun veya çok daha fazla seçenek arasından istediğinizi seçin.

Fortnite Holiday Outfits

Ayrıca Masal Şarkısı ifadesi 5 Ocak TSİ 17.00'ye kadar içerik mağazasında ücretsiz olacak! İfadeyi önceden alan oyunculara, harcadıkları V-Papel iade edilecek.

Ekibimiz sizi Kar-maşa'yla baş başa bırakıyor ve bir süreliğine tatile çıkıyor. Nice mutlu ve sağlıklı yeni yıllara. 2021'de görüşürüz!