Kıyafet Çizimi Güncellemesi

12.03.2019
Yazar: Fortnite Çizim Ekibi
Selam, Fortnite’çılar!

Üzerinde çalışmakta olduğumuz Çizim güncelleme çalışmalarının bir parçası olarak v8.10 güncellemesiyle birlikte bazı eski kıyafetlere yeni tarzlar ekleyeceğiz. Savaş Otobüsü’ne binmeden önce giydiğiniz kıyafetleri oyuna eklememizin ardından sizden aldığımız geribildirimler doğrultusunda bu kıyafetleri geliştirmeye devam ediyoruz. Kasklı kıyafetlerden bazılarının yüzünü maskesiz haliyle görmek istediğinizi birçok kez belirttiniz. Biz de bundan yola çıkarak önceden çıkardığımız bazı kıyafetleri tekrar elden geçirdik. 

Yeni güncellemeyle aşağıda listelediğimiz kıyafetlerin tarzlarının güncellenmiş olduğunu göreceksiniz:
  • Kızıl Savunmacı
  • Elit Ajan
  • Başına Buyruk Yağmacı
  • Kule Gözcüsü
  • Samuray Yarışçı
  • Ninja Pilot

Fortnite için çizim çalışmaları yapmanın en harika yönlerinden biri de oyunun sürekli güncellenen yapısı sayesinde önceden yaptığımız şeyleri güzelleştirmek için üzerlerinde tekrar çalışma fırsatı yakalayabilmemiz.  Fortnite’ın çizimlerini geliştirmeyi sürdürdükçe kozmetik içerik oluşturma alanına yeni teknolojiler eklemeye başladık; böylece var olan kıyafetlere de çeşitlilik ve farklı özelleştirmeler ekleme imkânımız oldu!

Oyuna gelecek olan başka bir heyecan verici görsel iyileştirmeyse tek kullanımlık eşyalara eklenen yeni animasyonlar ve efektler!  Önceden Mavi Gazoz’un tadını çıkarırken içme animasyonunun sadeliği sebebiyle iş çoğunlukla sizin hayal gücünüze kalıyordu ve bu bizim içimize pek sinmiyordu.  Bu güncellemeyle birlikte artık karakterinizin kapağı açıp gazozu iştahla kafaya diktiğine şahit olacaksınız.  Can veren tek kullanımlık eşyaların hepsini güncelleyerek oyunun sizi eskisinden daha çok içine çekmesini amaçlıyoruz.

Gelecekte, kıyafet tarzları ve Fortnite’ın görünümündeki genel başka görsel iyileştirmeler üzerinde çalışmaya devam edeceğiz. Işıklandırma, gece/gündüz döngüsü, kaplama görsellerinde iyileştirmeler ve daha birçok farklı alanda güzel gelişmeler görmeye hazır olun.

Fortnite’a olan bağlılığınız ve tüm bunları mümkün kıldığınız için teşekkür ederiz!