Fortnite at PAX West 2018

20.08.2018
Yazar: Fortnite Ekibi

Ufukta büyük bir Fortnite etkinliği daha göründü! #FortnitePAXWest etiketi ile tüm arkadaşlarına duyur!

Nereye iniyoruz?

Seattle’ın tam ortasına! Cuma günü PAX West 2018’e iniş yapıyor ve 31 Ağustos Pazartesi gününden 3 Eylül Pazartesi gününe kadar oraya demir atıyoruz. Beraberimizde de Tekli ve Ekipli oyuncular için birbirinden eğlenceli aktiviteler götürüyoruz. Bizi 8th and Pine’ın hemen dışında ve Washington State Convention Center’ın 1. katındaki “Yakima” kısmında bulabilir ya da Summer Skirmish turnuva serisinin sonuna PAX West’te canlı olarak şahit olabilirsin!

Fortnite Summer Skirmish Turnuvası

Summer Skirmish turnuvasının son haftasında PAX West’e katılan herkese açık bir yarışma düzenlenecek ve katılımcılar 1.500.000 $ ödül için orada mücadele edecek. Konferans merkezinin 8th and Pine durağı tarafında kalan otoparkındaki standa her gün Seattle saatiyle sabah 08.00’da itibaren kaydolmak için başvurabilirsin.

BR05_16-9_SummerSkirmish_Blue.jpg

PAX West’in 1., 2. ve 3. günleri üç raunttan oluşan eleme maçlarıyla başlayacak ve her gece yapılacak final elemeleri ile son bulacak. Final elemeleri tüm Fortnite kanallarından Türkiye saatiyle 04.00 ile 07.00 saatleri arasında canlı olarak yayınlanacak. Tüm final elemeler yapıldıktan sonra İlk 33’e kalan katılımcılar 3 Eylül Pazartesi günü yapılacak olan PAX West Final Maçları’nda Azmin Zaferi’ne ulaşmak için mücadele edecekler. Pazartesi günü oynanan tüm maçlar Fortnite’ın resmi kanallarında Türkiye saatiyle 21.00 ile 01.00 saatleri arasında canlı yayınlanacak.

Turnuvayı canlı izlemek için:

Kulüp Kalantor CANLI

Ekibini kap ve PAX West’te sizleri bekleyen eğlenceli aktivitelerin tadını çıkar. “Yakima” konferans merkezindeki Kulüp Kalantor’da bulunan 9 delikli mini golf alanını bitirerek 4 tane Pinny Arcade Fortnite rozeti kazanabilirsin!

01_Overview.jpg

PAX West’teki turnuvayı canlı izlemek istiyorsan 8th and Pine’a gel. İçinde özel Fortnite eşyaları satan bir eşya dükkânının ve seyyar yemek arabalarının olduğu büyük bir seyir alanı kuruyoruz.

Fırtına daralıyor... Seattle’da görüşmek üzere!