Arkadaşınızı Yönlendirin, Birlikte Oynayın ve Ödüller Kazanın

25.10.2021
Yazar: Fortnite Ekibi

Güncelleme: 

Arkadaşını Yönlendir Beta programının uzatıldığını duyurmaktan mutluluk duyuyoruz! Siz ve arkadaşlarınız 11 Ocak 2022 TSİ 07.59'a kadar kaydolabilir ve 16 Mart 2022 TSİ 07.59'a kadar görevleri tamamlayarak ödüller kazanabilir.
 Arkadaşını Yönlendir programımızın Beta sürümü başlıyor! 25 Ekim TSİ 17.00 ve 11 Ocak TSİ 07.59 arası uygun arkadaşlarınızla kaydolarak ve birlikte 16 Mart'a kadar görev tamamlayarak harika oyun içi ödüller kazanabilirsiniz. Yapması çok kolay: 

  • Arkadaşını Yönlendir internet sitesine Epic hesabınızla giriş yapın.
  • İnternet sitesi üzerinden en fazla 5 uygun arkadaşınızı davet edin (detaylar aşağıda) ve Fortnite oynayın. 
  • Birlikte oyun içi görevleri tamamlayın.
  • Gökkuşağı Yarışçısı kıyafeti dahil olmak üzere ödüller kazanın.

Fortnite Refer a Friend Items

Kayıt, arkadaşları davet etme ve ödül kazanma

Arkadaşını Yönlendir internet sitesine kaydolup oturum açtıktan sonra "yönlendirenler", arkadaşlarını ("yönlendirilenler") davet edip birlikte Fortnite oynayarak puan kazanabilirler. Bir yönlendirilen olmak için, oyuncunun son 30 gün içinde Fortnite Battle Royale ana oyun modunu (Tekli, Çiftli, Üçlü veya Ekipli) en az 120 dakika oynamış olması gerekir. 

Yönlendirenler ve yönlendirilenler, programın internet sitesinde de açıklandığı gibi puan kazanabilirler. Puan kazanmanın bazı yöntemleri şunlardır: birlikte bir el Fortnite oynamak, Battle Royale'de avlamak veya Fortnite hesabının seviyesini yükseltmek. Netlik açısından belirtmek gerekirse, programda yönlendiren olarak yer alırsanız daha sonra yönlendirilen olarak (veya tam tersi) yer alamazsınız.

Yönlendirenler ve yönlendirilenler, bu programa katılabilmek için oyun içinde arkadaş olmalıdır. Sadece yönlendirenlerin programın internet sitesine kaydolması yeterlidir. Yönlendirilenler de ilerlemelerini kontrol etmek isterlerse kaydolabilirler. 

Bir yönlendiren veya yönlendirilen ile oynayarak kazanılan puanlar belirli bir baraja ulaşana kadar birikir, ulaştığında yönlendiren ve/veya yönlendirilen baraja ulaştığı için belirlenen ödülü kazanır. Örneğin katılımcılar, yönlendirenlerin ve yönlendirilenlerin Fortnite hesaplarını 60 kariyer seviyesine yükseltmelerini gerektiren son görevi tamamlayarak Gökkuşağı Yarışçısı kıyafetini açabilirler! Yönlendirenlerin, en fazla 5 yönlendirilen ile birlikte programa katılabileceğini ama her bir katılımcının (yönlendiren veya yönlendirilen) bir ödülü sadece bir kez kazanabileceğini lütfen unutmayın. 

Programın tüm detayları ve katılım koşulları için lütfen Fortnite Arkadaşını Yönlendir Programı Katılım Koşulları yazısını okuyun.

Fortnite Refer a Friend Beta