Dünyayı Kurtar | Ana Üs Durum Raporu - 29.01.2020

29.01.2020
Yazar: Fortnite Ekibi
 
Merhaba Ana Üs Kahramanları! 

Bu hafta Dünyayı Kurtar'a gelecek yenilikler için okumaya devam edin. 
 

Son Soğuklar Fortnite Soğukları Görevi 

Fortnite Soğukları'nın son haftalık görevi Son Soğuklar'a hazır mısınız? Bu görevde Donmuş Saha, Dalga Dalga Yılbaşı Coşkusu, Süper Isınmış ve Bir Bu Eksikti görevlerindeki mekanikler güçlerini birleştirerek üzerinize hücum edecek. Vakum Lambalı Yay'ı açmak için soğuklarla mücadele etmelisiniz!

11StW_VacumeTubeBow_Social.jpg

Vakum Lambalı Yay

Bu silahtan elektrik aldık! Bu ölümcül silahla suratsızları vurduğunuzda ortaya çıkan elektrik akımı diğer suratsızların arasında da sekiyor. Atıldıktan sonra alçalarak giden oklar atar. Yayı germe süresi uzadıkça okun hasarı, hızı ve menzili de artar.

StW07_Social_CuddleSpecialistSarah.jpg

Sarılma Uzmanı Sarah

Sarılalım sıkı sıkı! 
  • Standart Avantaj: Ejderhanın Kuyruğu
    • Ejderha Darbesi ardında bir enerji izi bırakarak her saniye 18 taban enerji hasarı verir.
  • Komutan Avantajı: Ejderhanın Kuyruğu +
    • Ejderha Darbesi ardında bir enerji izi bırakarak her saniye 45 taban enerji hasarı verir ve düşmanları 3 saniyeliğine %30 yavaşlatır.
  • 1 Şubat TSİ 03.00 itibarıyla etkinlik mağazasından alınabilir.
    • Not: Etkinlik mağazasındaki içerikler artık cumayı cumartesiye bağlayan gece, TSİ 03.00'da yenilenecek; tabii istisnai bazı durumlar olabilir. Haftalık mağazadaki içerikler çarşambayı perşembeye bağlayan gece, TSİ 03.00'da yenilenmeye devam edecek.

StW06_Social_FrontEndImprovements.jpg

Çantası Silinenler İçin Telafi

Çantası ve deposundaki eşyaların hepsi silinen oyunculara hesap seviyesine bağlı olarak bir eşya paketi verildi. Bu eşya paketi, oyuncunun hesap seviyesine uygun bazı eşyalar ve olması gerekenden fazla miktarda malzeme (inşa, üretim vb.) içeriyor; böylece kaybınızı biraz olsun telafi etmeye çalıştık.