Dünyayı Kurtar | Ana Üs Durum Raporu - 20.11.2019

20.11.2019
Yazar: Fortnite Ekibi
En kötü kâbusunuza hoş geldiniz Komutanlarımız!

Dünyayı Kurtar'da oynamanın yepyeni bir yolu geldi... Zindanlar! Canavarlarla savaşın, tuzaklardan kaçın ve ekipman toplayın. En derinlerde kaynaşan uğursuz canavarlarla yüzleşin!

Bu arada, korku demişken Eşsiz Fırtına Kralı'nın Dikiz Tepeler'de ortalığı kırana geçirdiğine de değinmeden geçmeyelim. Haftalık zorlu görevlerden oluşan görev serisini tamamlayıp görev serisinin en sonunda Eşsiz Fırtına Kralı'nı yenerek güçlü Eşsiz Fırtına Kralı silahlarını kazanabilirsiniz. Ayrıca, menzilli silahlar için kaplama kullanma özelliği ve Epic'in en yeni oyunu Battle Breakers'a özel yeni içerikler ekledik!

11STW_DungeonsStarlight_Social.jpg

Zindanlar

Söylentilere bakılırsa Uğursuzistan'da gidilmesi kesinlikle yasak olan bir yer varmış. Oraya giden yolda yeni silahlar bulabileceğinizi ve ekibinize katılmak isteyen kahramanlarla karşılaşabileceğiniz söyleyenler var. Büyülü anahtarlar, yerin derinliklerindeki karanlık bir labirent, altın paralar... Burayı bir keşfe çıkmanız lazım gibi sanki!

11StW_SwampKnight_Social.jpg

Bataklık Şövalyesi

Esrarengiz Tehdit avantajı sayesinde Sis Canavarlarının gözünün yaşına bakmayan gizemli bir kahraman. 
 • Standart Avantaj: Esrarengiz Tehdit
  • Kaybettiğiniz can yüzdesine bağlı olarak Sis Canavarlarına karşı hasarı en fazla %42 arttırır.
 • Komutan Avantajı: Esrarengiz Tehdit +
  • Kaybettiğiniz can yüzdesine bağlı olarak Sis Canavarlarına karşı hasarı en fazla %42 arttırır. Buna ek olarak, beceri hasarıyla yapılan avlamalar %45 ihtimalle bir Heyula oluşturur. Bu heyula 0,5 kare yarıçapındaki bir alan içindeki bir düşmanı hedef alarak 62 taban Enerji hasarı verir; 1,5 saniye bekleme süresi vardır.

11StW_Merma-Ken_Social.jpg

Deniz Canavarı Ken

En Derinlerden avantajıyla yakın dövüşlerde inanılmaz hasar veren, tatlı sularda takılmayı seven bir yakın dövüş kahramanı.
 • Standart Avantaj: En Derinlerden
  • Kaybettiğiniz can yüzdesine bağlı olarak yakın dövüş hasarını %44 arttırır.
 • Komutan Avantajı:En Derinlerden+
  • Kaybettiğiniz can yüzdesine bağlı olarak yakın dövüş hasarını %44 arttırır. Buna ek olarak, yakın dövüşte ağır saldırıyla yapılan avlamalar %60 ihtimalle bir Heyula oluşturur. Bu heyula 0,5 kare yarıçapındaki bir alan içindeki bir düşmanı hedef alarak 62 taban Enerji hasarı verir; 1,5 saniye bekleme süresi vardır.
TR_11StW_FN_BB_Razor_1920x1080.jpg

Battle Breakers Misafirliğe Geldi

Battle Breakers oyunumuz çıktı! Uzaydan gelen canavarlar, dünyanın en büyük kahramanlarını tekno-sihirli kristale hapsetti. Dünyayı Kurtar kahramanları onlara destek olmak için savaşmaya hazır! Battle Breakers'daki Dünyayı Kurtar'a özel içerikleri açmak için görevleri tamamlayın ve Battle Breakers'ın hançer ustası Razor'ı kapın!

Dudebro_Loop_GIF_Logo.gif

Eşsiz Fırtına Kralı

HERKES GÖREVE! HERKES GÖREVE! Sismik analizler iyice çıldırdı; aldığımız raporlara bakılırsa Canavarlar Kralı muazzam bir güçle ortaya çıkıyor. Eşsiz Fırtına Kralı'nın cesurca karşısına dikilecek ve onu alt edecek güçlü Komutanlara ihtiyacımız var! Sizin uzmanlığınıza ihtiyacımız var Komutanlarımız... Bu sefer sert kayaya tosladık!

11StW_StormKingMythicWeapons_Social.jpg

Eşsiz Silahlar

Eşsiz Fırtına Kralı'ndan çok güçlü bir enerji yayılıyor... Neden acaba? Canavarlar Kralı'nı alt ederek sahip olduğu güce siz hükmedin!

11StW_BlackMetalPistol_Social.jpg

Ağıt

Clip'in yepyeni icadı Ağıt'ı kuşanın! Hafif mermilerini dokuzlu seri atışlar halinde atar. Orta düzeyde hasar verir. Ağır çarpma şiddeti ve orta düzeyde geri tepmeye sahiptir.

11StW_BlackMetalAxe_Social.jpg

Suratsız Öğütücü

Siyah Metal silah seti, yeni Suratsız Öğütücü metal baltayla çok daha tehlikeli bir hal alıyor. Orta derecede hasar veren bu silahın çarpma şiddeti oldukça fazla, Girdap Saldırısı ise inanılmaz yıkıcılıkta.


StW07_Social_DownTierCrafting_Weaponsmith.jpg

Clip'in Köşesi

"Roketatarların dayanıklılığını epey iyileştirdim; üstelik artık onlarda patlayıcı cephane kullanabileceksiniz. Gidip bir şeyleri havaya uçurun hadi." - Clip
 • Roketatarların dayanıklılığı önemli ölçüde arttırıldı ve cephanesi değiştirildi.
 • Roketatarların büyük çoğunluğu artık patlayıcı cephane kullanacak. Patlayıcı cephane üretmek için 2 Reçine, 15 Barut Fıçısı ile 10 Somun ve Cıvata gerekiyor.
 • Bazı roketatarlarsa büyük miktarda enerji hücresi harcayacak.

Yönetici'den Gelişmeler

"Çalışmalarını sürdüren üretkenlik ve verimlilik ekibimiz zindan maceracılarına özel bir kullanıcı arayüzü geliştirdi. Yeni kullanıcı arayüzü, suratsızlarla daha tatmin edici şekillerde etkileşime girmeniz için hazırlandı; gidip biraz suratsız tepeleyerek kendiniz deneyin!" - Yönetici Riggs