Dünyayı Kurtar | v21.10 Ana Üs Durum Raporu

21.06.2022
Yazar: Fortnite Ekibi
Havalar ısınıyor, Ana Üs'se klima lazım! v21.10 güncellemesiyle geri dönen Macera sezonuna, Kahraman Görevleri'ne ve yeni Başlangıç Paketleri'ne göz atın.


Çorak Çöl'de Tozu Dumana Katın

16StW BlastedBadlands Social

Çorak Çöl Macera Sezonu v21.10 güncellemesiyle geri dönüyor! Öfke Sayacı özelliğine, Macera Seviyesi ödüllerine ve geri dönen Macera Görevleri'ne hazır olun. Öfke Sayacı özelliği; enerjinin kendi kendine yenilenmesini önler ve becerilerinizin bekleme süresini azaltırken verdiği hasarı arttırır. Enerjiniz mi düştü? Suratsızları avlamak enerjinizi doldurur. Çorak Çöl'de enerji yönetimi çok önemli! 

 

Yola Çık-ma Zamanı

13StW HitTheRoadLoading Social

Yola Çık Görev Serisi ile karakterlerinize eşsiz özellikler katın ve minibüsü doldurun. Quinn ile başlayalım! Quinn'in özelliği "Kalkanlar Hazır!" ile kalkan yenilenmesine takviye yapın. Sırada Tahta Asker'in "Sarsıcı Kalkan Kıran" özelliği var! "Sarsıcı Kalkan Kıran" ile kalkanınız bittiğinde düşmanları geri püskürtün. Yolculuk devam ettikçe her karakterin özellikleri de artacak. Yolculuğa katılın ve Bu Yazın Şarkıları'nı herkese duyurmaya yardımcı olun!

Harika ödüller kazanmak için Yola Çık'taki tüm aşamaları tamamlayın. Quinn'e yardım edin ve Canazor Jonesy'yi kapın! Mevcut canınıza göre menzilli hasar takviyesi yapan "Dinozor Kudreti" avantajına sahip bu asker ve Tahta Asker'e yardım etmek için kullanabileceğiniz hızlı atışlı cıstak silah Kopmalı Pompalı adındaki pompalı tüfeği sizi bekliyor! Havalı Lama da geliyor. 500 Yola Çık bileti karşılığında dört Havalı Kahraman ve beş Cıstak Silah kazanma şansını kaçırmayın!


Dennis Geri Döndü

13StW Dennis Social
Sahtekâr Görev Serisi ile geri dönen kahramanımız hamburger ustası Dennis'in felaketzededen kahramana dönüşme macerasına katılın! Eşsiz avantaj Hamburgerleri Göm sayesinde, avlamalarınızı leziz hamburgerlere dönüştürerek can ve enerji yenileyin.
 

Kayra'la Tanışın

20STW SkateParkRoyalty MOTD 1920x1080

Paten Parkı Asilzadesi Paketi geldi! Rahat kafası ve eforsuz ama harika tarzıyla Kayra, rampaların kitabını yazıyor. Oyuna dalın ve Paten Parkı Asilzadesi Paketi'yle kendi yolunuzu kendiniz çizin. Paket şunları içerir:
  • Kayra Kıyafeti
  • Şekil Kaykay Sırt Süsü
  • Patırdatan Paten Kazması
Ayrıca Dünyayı Kurtar için:
  • "Dünyayı Kurtar" PvE Hikâye Moduna Erişim
  • Kayra Görevleri: Dünyayı Kurtar modunda günlük görevleri tamamlayarak 1.500 V-Papel kazanın.
Kayra Görevleri "Dünyayı Kurtar" hikâye modunda "Ana Üs Fırtına Kalkanı Savunması 3" görevini tamamladıktan sonra açılır.

Not: Bu paketin kozmetik içeriklerini Battle Royale, Dünyayı Kurtar ve Kreatif'te kullanabilirsiniz. Bu yeni paket şu an aktif olan Kurucu günlük giriş ödüllerine veya kazanılan V-Papellere bir etkisi olmayacak. Bu ödüller artık erken erişim Kurucularına özel olacak. Bu kıyafetler ileride içerik mağazasına gelebilir.
 

Felaketzedeler, Felaketzedeler Her Yerde

21.00 güncellemesinde, Felaketzedeyi Kurtar görevlerini düzenledik. Tüm felaketzedeleri kurtardıktan hemen sonra görev bitecek, böylece görev süresinin sona ermesini bekleyerek zaman kaybetmeyeceksiniz.

v21.10 güncellemesiyle Felaketzedeyi Kurtar görevlerindeki iyileştirmelere devam ediyoruz. Felaketzedelerin doğmamasıyla ilgili sorunları giderdik ve hepsini kurtarabilin diye daha fazla kamp ekledik! Ayrıca görevleri, Platin rozet kazanmak için gerekenden daha fazla felaketzede doğacak şekilde değiştirdik. Böylece hem felaketzedeleri daha kolay bulacak hem de herkesi kurtarırken daha rahat edeceksiniz.

 

Tek Kullanımlık Eşya Değişiklikleri

  • Vahşi hayvanlar için tek kullanımlık yiyecek eşyaları, üretim malzemeleri ve cephane gibi normal ganimete ek olarak düşecek.
  • Tek kullanımlık eşyaların yığın boyutu 999'a arttırıldı. Böylece her tür tek kullanımlık eşya tek bir çanta yuvası kadar yer kaplayacak.