Dünyayı Kurtar | Ana Üs Durum Raporu - 14.12.2021

14.12.2021
Yazar: Fortnite Ekibi
Komutanların dikkatine!

Umarız yılbaşından daha şenlikli bir Durum Raporu için hazırsınızdır!

İlk olarak Kış Festivali Maceraları Sezonu'nun 24 Ocak 2022'de sonlanacağını önceden haber vermek istedik. Böylece maceraların sunduğu ödülleri toplamak için yeterince vaktiniz olacak.

Şimdi Dünyayı Kurtar'da TP hakkında bir not: Daha önce bahsedildiği gibi Dünyayı Kurtar'da alınan TP her yeni sezon ile düzenlenecek. Bu sezonda şu ana kadar Dünyayı Kurtar'da kazanılan TP miktarı tam olarak hedeflediğimiz noktaya ulaşmadı. Bunun yüzünden Komutanlar artık görev tamamlamaya verilen TP'de fark edilebilir bir artış görecekler!

Hadi başlayalım. Ana Üs Durum Raporu... Başlat!
 

19 Aralık (TSİ 03.00) - Kara Tren, Etkinlik Mağazasına Uğruyor ve Haftalık Fortnite Soğukları Görevleri ile ortam Süper Isınmış bir hal alıyor!Fortnite Save The World The Pain Train Assault Rifle Jpg


Kara Tren

Geç olsun da güç olmasın derler ya, bu silah da tam öyle! Yavaş ancak attığı her mermi son derece güçlü bir taarruz tüfeği.


Fortnite Save The World Frostnite Super Heated Banner Jpg


Fortnite Soğukları Görevleri 4. Hafta: Süper Isınmış

Bu çetin kışlık bölgede biraz ısınmaya ihtiyacımız var ama bu kadarı da fazla. Soba o kadar ısınıyor ki yanında durmak bile can yakıyor. Yapılarınızı da kendinizi de sobadan güvenli bir uzaklıkta tutun yoksa ateşini hissetmeye hazırlanın. Bu görevi tamamlayarak tatlı tabanca Tehlikeli Kurabiye'yi kazanırsınız. 


Fortnite Save The World Ginger Blaster Jpg


Tehlikeli Kurabiye

Şekerleme kaplı bu tabanca güçlü olmasının yanı sıra suratsızları avladığınızda iyileştirici sakızlı şeker düşürüyor! 


Fortnite Save The World Winter Llama Jpg


Lama Mağazası Herkese Mutlu Yıllar Diler!

19 Aralık TSİ 03.00'ten 1 Ocak tarihine kadar lama mağazasını her gün kontrol etmeyi ihmal etmeyin. 23 Aralık itibarıyla 25 Aralık tarihine kadar da çok özel bir Lama alınabilecek.

Dört bacaklı neşe yumaklarının nasıl hediyeler vereceğini kim bilir!
 

26 Aralık (TSİ 03.00) - Noel Baba'nın Sağ Kolu Etkinlik Mağazası Bacasından Geliyor. Ayrıca Fortnite Soğukları Görevlerinin 5. Haftası'nda Özel Teslimat İçin Hazır Olun


Fortnite Save The World Santas Little Helper Jpg


Noel Baba'nın Sağ Kolu

İşte Clip'in hediye takasına getirdikleri. Bu hediye fırlatıcı, rakiplerinize şöyle okkalı bir neşe patlatır.


Fortnite Save The World Frostnite Special Delivery Banner Jpg


5. Haftalık Fortnite Soğukları Görevi: Özel Teslimat 

MaviKor kaynakları kısıtlı ve etrafta bulunmuyor. Yeni yerleştirilmiş MaviKor haznelerini savunarak sobanın yanmasını sağlayın! Bu görevi tamamlayarak usta oyuncak yapıcısı Ted'i açarsınız.


Fortnite Save The World Ted Jpg
 

Ted

"Elimden geleni yapıyorum işte..." - Ted
 
 • Standart Avantaj: Günün İlk Kahvesi
  • Mermi Manyaklığı etkinken kritik vuruş puanını 10, kritik vuruş hasarını %100 arttırır.
 • Komutan Avantajı: Günün İlk Kahvesi +
  • Mermi Manyaklığı etkinken kritik vuruş puanını 10, kritik vuruş hasarını %100 arttırır. Buna ek olarak, 5 düşman avlamak seni ve yakınındaki takım arkadaşlarını 97 taban can iyileştirir.
 

2 Ocak (TSİ 03.00) - Maymuncuk Etkinlik Mağazasına Dalıyor, Fortnite Soğukları Görevlerinin 6. Haftasında Bir Bu Eksikti ve Korkunç Kırmızı Willow'un Görev Serisi İle Yeni Yıla Şık Bir Şekilde Başlayın 

 

Fortnite Save The World Monks Jpg

 

Maymuncuk

"Uhh Uhh Ahh Ahh" - Maymuncuk
 
 • Standart Avantaj: Maymunluk
  • Kunai Fırtınası, 8 saniye boyunca yerde kalan 6 muz kabuğu fırlatarak üzerine basan düşmanları yere devirir ve 2,3 saniyeliğine sersemletir.
 • Komutan Avantajı: Maymunluk +
  • Kunai Fırtınası, 8 saniye boyunca yerde kalan 15 muz kabuğu fırlatarak üzerine basan düşmanları yere devirir ve 2,3 saniyeliğine sersemleterek 12 taban hasar verir. 

6. Haftalık Fortnite Soğukları Görevi: Bir Bu Eksikti

Fortnite Soğukları görevlerinin sonuna yaklaşıyoruz ve fırtına giderek şiddetleniyor! Fırtına bu sefer hem daha hızlı geliyor hem de daha fazla hasar veriyor gibi görünüyor. Eğer bu dondurucu Fortnite Soğukları'ndan sağ çıkmak istiyorsanız sobanın sönmesine izin vermeyin.  

Fortnite Soğukları'nın bu görevini tamamlayarak hızlı ve etkili Kırağı Keskin Nişancı Tüfeği kazanırsınız! 

Kırağı Keskin Nişancı Tüfeği

Kırağı Keskin Nişancı Tüfeği'yle buz gibi bir atış yapın. Hızlıca ateş edilebilen ve isabetliliği arttırmak için dürbünü olan yarı otomatik bir tüfek.
 

Korkunç Kırmızı Willow

Ana Üs'te yine çok güzel bir yılbaşı oldu! Tüm bu kutlamaların tek kötü yanı dünyadaki tüm suratsızların ve Sis Canavarlarının dikkatini çekmemiz oldu! Tahta Asker ve Tayfa'ya yardım ederek Ana Üs'sü kaçınılmaz felaketten korursanız dost canlısı izci Kırmızı Willow ile ödüllendirilirsiniz.
 


Kırmızı Willow

"Korkunç yıllar!" - Kırmızı Willow
 
 • Standart Avantaj: Yılbaşı Sürprizi
  • Faz Kayması'nın sonunda bir patlama tetiklenir; bu patlama 0,75 kare yarıçapındaki  düşmanlara 20 taban enerji hasarı verir.
 • Komutan Avantajı: Yılbaşı Sürprizi +
  • Faz Kayması'nın sonunda bir patlama tetiklenir; bu patlama 0,75 kare yarıçapındaki düşmanlara 20 taban enerji hasarı verir. Buna ek olarak Faz Kayması, %60 ihtimalle bir Heyula yaratır.


 

TR 18BR STW RoboKevin Pack 1920x1080

 

Robot Kevin Paketi


"GELİŞTİRİLDİM" - Robot Kevin

Ana Üs'sün üçgen teknoloji uzmanı, en sevdiği havalı aletine en üst düzey geliştirmeyi yaptı... Yani kendisine! 

Robot Kevin Paketi'nin içerikleri arasında yeni bir kahraman ve kıyafet, Vızzzıltı sırt süsü, Mekanik Kuvvet kazması, Robot Kevin görevleri ve Dünyayı Kurtar'a erişim var. Bu özel Dünyayı Kurtar görevleri size 1.000 V-Papel ve 1.000 İçi Dışı Bir Bileti kazandıracak.

Bu paketin kozmetik içeriklerini Battle Royale, Dünyayı Kurtar ve Kreatif oyun modlarında kullanabilirsiniz. Bu yeni paket serisinin şu an aktif olan Kurucu günlük giriş ödüllerine veya kazanılan V-Papellere bir etkisi olmayacak. Bu ödüller artık erken erişim Kurucularına özeldir. Bu kıyafetler ileride içerik mağazasına gelebilir.


Mutlu yıllar, Komutanlar!