Dünyayı Kurtar | Ana Üs Durum Raporu - 08.06.2021

08.06.2021
Yazar: Fortnite Ekibi
Selam Komutanlar,

Sıradaki Macera Sezonu yaklaşırken Ana Üs, bu (ve gelecek) hafta Fortnite Dünyayı Kurtar'a gelecekleri paylaşmak için bir kez daha sizlerle. 

Önceki durum raporunda bahsedildiği üzere az kullanılan ve beklentilerin altında kalan bazı kahraman becerilerini analiz etmeye özenle devam ediyoruz. Sıradaki Macera Sezonu sırasında iyileştirmelerin ilk kısmını yayınlamayı umuyoruz.

Gelecekteki bir Ana Üs Durum Raporu'nda bu düzenlemeler hakkında daha fazla bilgi paylaşacağız. 

Şimdi düzenli durum raporunuza dönelim.

Ana Üs Durum Raporu... Başlat!
 

13 Haziran TSİ 03.00'te, Gülle Atar etkinlik mağazasına geri dönüyor!


Gülle Atar İle Gülle Yağdırın

Gülle Atar ile suratsızları gülle oynaya yenin! Bu fırlatıcı vurdu mu oturtur ve bir yerde toplanmış düşmanlara hasar verip onları geriye iten uzun menzilli gülleler atar.
 

20 Haziran 2021 TSİ 03.00'te harika bir Macera sizi bekliyor. Yola Çık-mak için bavulları hazırlayın!


16StW BlastedBadlands Social


Çorak Çöl Macerası'na Dönün!

Komutanlar, yeni Macera Sezonu için hazırlanın. Sıradaki Dünyayı Kurtar Macera Sezonu, bizi tekrar Çorak Çöl'e gönderiyor! 

20 Haziran 2021 TSİ 03.00'te başlamak üzere, Çorak Çöl'de diğer Komutanlara katılıp geri dönen (ve yeni geliştirilen) Öfke Sayacı özelliğiyle suratsızlarla savaşın. Ayrıca unutmayın; Macera Seviyesi ödülleri ve kazanılan deneyimler önceki Macera Sezonlarıyla uyumlu olacak şekilde güncellendi.

Bu özellik sürekli enerjinizi emmek yerine artık sadece enerjinizin kendi kendine yenilenmesini önlüyor. Enerjinizi yeniden doldurmak için suratsızlarla savaşın ve yeteneklerinizle ortalığı birbirine katın. 

Son Çorak Çöl Sezonu'nda olduğu gibi Öfke Sayacı, beceri bekleme sürelerini inanılmaz azaltıyor ve hasarlarını artırıyor. Burada enerji yönetimi çok önemli, Komutanlar! Sıradaki suratsızlar dalgasıyla yüzleşmeden önce enerjinizi doldurmak akıllıca olacaktır.

Macera Sezonu'nun 4 Eylül 2021'de sonuçlanması bekleniyor.
 

Sahtekâr Görev Serisi Geri Dönüyor!

Gerçek bir kahraman için Çorak Çöl'ü arayın! Ana Üs'te hamburger ustasını açmak için Çorak Çöl Macera Bölgesi'nde Dennis'e savaşçı eğitimi verin!

13StW Dennis Social


Ana Üs'sün En Sevdiği "Şef" Dennis Dönüyor

"Dennis siparişini kim verdi?" - Dennis
 
 • Standart Avantaj: Hamburgerleri Göm
  • Avlamalar %8 ihtimalle Hamburger düşürebilir. Hamburgerler 3 saniye boyunca her saniye 53 taban can ve 5 enerji verir.
 • Komutan Avantajı: Hamburgerleri Göm +
  • Avlamalar %15 ihtimalle Hamburger düşürebilir. Hamburgerler 3 saniye boyunca her saniye 85 taban can ve 8 enerji verir.

10StW Mayday Social


Minibüsü Doldurun! Yola Çık-ma Zamanı

Quinn ve ekibi, Bu Yazın Şarkıları'nı herkese duyurmak için heyecanı yüksek bir yolculuğa çıkıyor. Onlara eşlik etmeye hazırlanın. Yolda zorluklar, özellikler ve engeller sizi bekliyor. Hedefe varmak ise işin sadece yarısı. Dikkatli olun Komutanlar! 

Her sürücünün 1. Hafta'sı basit! Minibüse eşlik edin ve özelliğin tadını çıkarın. İkinci turda ise özellikler katlanarak artacak. Kamyonu yükleyin, grubunuzu toplayın. Şimdi Yola Çık-ma zamanı! Canazor Jonesy'yi açmak için Yola Çık'ın 1. haftasını tamamlayın.
 

09StW DinosaurSoldier Social


Canazor Jonesy İle Diyarları Dolanın!

"Rakiplerinin soyunu tüket" - Canazor Jonesy
 
 • Standart Avantaj: Dinozor Kudreti
  • Her saniye, mevcut canın %3 kadarını bir sonraki menzilli silah vuruşunun hasarına ekler.
 • Komutan Avantajı: Dinozor Kudreti +
  • Her saniye, mevcut canın %9 kadarını bir sonraki menzilli silah vuruşunun hasarına ekler.
 


Kafa Kıran İle Suratsızları Benzetin

Kafa Kıran'la suratsızların muşmula suratını dağıtmak çok tatmin edici! Etkinlik mağazasından alacağınız bu Devasa Çakmaklı çekiçle suratsızların gözünün yaşına bakmayacak ve bunu yaparken çok eğleneceksiniz!

10BR RadLlama Social


Lamaların en havalısı geri dönüyor

Havalı Lama geri dönüyor! 500 Yola Çık bileti karşılığında 4 Havalı Kahraman ve 5 Cıstak Silah kazanma şansını kaçırmayın! 


Fortnite Robot Ray Paketi için Son Şans

"Parçalarım dağılabilir ama iradem asla!" - Robot Ray

19 Haziran 2021'de kalkmadan önce Robot Ray Paketi'ni almayı unutmayın.

Robot Ray Paketi'nin içerikleri arasında yeni bir kahraman ve kıyafet, MaviKor Enjektörü sırt süsü, Ray'in Kazması, Robot Ray görevleri ve Dünyayı Kurtar'a erişim var. Bu özel Dünyayı Kurtar görevleri size 1.000 V-Papel ve 1.000 İçi Dışı Bir Bileti kazandıracak. Robot Ray Paketi 19 Haziran 2021'de kalkacak.

Not: Bu paketin kozmetik içeriklerini Battle Royale, Dünyayı Kurtar ve Kreatif oyun modlarında kullanabilirsiniz. Bu yeni paket serisinin şu an aktif olan Kurucu günlük giriş ödüllerine veya kazanılan V-Papellere bir etkisi olmayacak. Bu ödüller artık erken erişim Kurucularına özel olacak. Bu kıyafetler ileride içerik mağazasına gelebilir.

*CIZIRTI* Becerebilirseniz canlandırın kafanızda... deliliğin yollarında bir robot... *CIZIRTI* 

Buna aldırmayın... Şimdilik. Bugünlük süremizin sonuna geldik Komutanlar. Yeni Dünyayı Kurtar Paketi hakkında ayrıntıları sıradaki Ana Üs Durum Raporu'nda değerlendireceğiz. 

Görüşmek üzere!