Dünyayı Kurtar | Ana Üs Durum Raporu - 14.09.2021

14.09.2021
Yazar: Fortnite Ekibi


Selam Komutanlar,

Battle Royale adasında işler kızıştığında bize destek olduğunuz için teşekkür ederiz. Sabrınızın ödülü olarak, iki Sanatsal Lama hediye ediyoruz. Lamaları 16 Eylül TSİ 03.00'ten 22 Eylül TSİ 03.00'e kadar Lama Mağazası'ndan alabilirsiniz. 

Ama şimdilik, önümüzdeki haftalarda Dünyayı Kurtar'a gelecek olan yenilikleri kapsayan Ana Üs Durum Raporu'nu sizlerle paylaşıyoruz.

Uğursuzistan'ın dehşetleri ve lanetleri daha yeni başlıyor! Sözü daha fazla uzatmadan, Ana Üs Durum Raporu... Başlat!  

 

 Fortnite Save The World Black Blade


Kara Kılıç 19 Eylül TSİ 03.00'te Etkinlik Mağazası'na Geliyor


Bu kapkara kılıçla suratsızların üstüne atlayın ve Hayalet Ustası nasıl olunurmuş gösterin! Orta derecede hasar veren ve yüksek çarpma şiddetine sahip olan bu silah artık sizin.


Suratsız Öğütücü ve Ağıt 26 Eylül TSİ 03.00'te Etkinlik Mağazası'na Geliyor ve Karanlığa Açılan Kapı Geri Dönüyor!Fortnite Save The World Black Blade
 

Suratsız Öğütücü'yü Kullanarak Korkularınızla Yüzleşin

Siyah Metal silah seti, yeni Suratsız Öğütücü metal baltayla çok daha tehlikeli bir hal alıyor.


Fortnite Save The World Dirge Song
 

Ağıt ile Ritmi Değiştirin

Clip'in en sevdiği eseri Ağıt ile suratsızlara son şarkılarını dinletin! Dokuz mermiyi seri halinde fırlatarak düşmanları kevgire çeviren bu Siyah Metal hafif makineli tüfeğin şakası yok.

 

Fortnite Save The World Door To Darkness


Karanlığa Açılan Kapı 

Dehşetin içine yedi gün altı gecelik bir maceraya atılmaya hazır mısınız? Tuhaf bir varlık, kâbus gibi bir gece için Ana Üs ekibini Taşkalastekinlidikiz'in en hayaletli üçüncü oteli olan Meşe Ağıdı Kovuğu'na davet etti. Karanlığa Açılan Kapı görev serisini tamamlayarak ürkütücü İzci Willow'u açın!   


Fortnite Save The World Willow Jpg
 

Willow

"Öcülüğün kitabını ben yazdım!" - Willow
 
  • Standart Avantaj: Cadı Gülüşü 
    • Kaybedilen can yüzdesine bağlı olarak beceri hasarını en fazla %37,5 seviyesine çıkarır. 
  • Komutan Avantajı: Cadı Gülüşü +
    • Kaybedilen can yüzdesine bağlı olarak beceri hasarını en fazla %37,5 seviyesine çıkarır. Buna ek olarak, beceri hasarıyla yapılan avlamalar %70 ihtimalle yakın düşmanları kovalayıp patlayarak küçük bir alana 62 taban enerji hasarı veren bir Heyula çağırır.

Karanlığa Açılan Kapı görev serisinden alınabilir!
 

tr-fortnite-save-the-world-lars-pack


Fortnite Lars Paketi

"Grup tekrar toplanmış gibi gözüküyor" - Lars

Efsanevi rock grubu Steel Wool'un baş gitaristi (ve meşhur fırtına bilim insanı) birkaç suratsız tıngırdatmaya hazır! Lars Paketi şimdi mağazada.

Lars Paketi'nin içerikleri arasında yeni bir kahraman ve kıyafet, Fırtına Gitar sırt süsü, Pervasız Pervane kazması, Lars görevleri ve Dünyayı Kurtar'a erişim var. Bu özel Dünyayı Kurtar görevleri size 1.000 V-Papel ve 1.000 İçi Dışı Bir Bileti kazandıracak.

Bu paketin kozmetik içeriklerini Battle Royale, Dünyayı Kurtar ve Kreatif oyun modlarında kullanabilirsiniz. Bu yeni paket serisinin mevcut Kurucu günlük giriş ödüllerine veya kazanılan V-Papellere bir etkisi olmayacak. Bu ödüller erken erişim Kurucularına özeldir. Bu kıyafetler ileride içerik mağazasına gelebilir.

Meşe Ağıdı Kovuğu'nda görüşmek üzere komutanlar!