Tekno Mikrop, Nisan Ayının Fortnite Tayfa Paketi İle Geliyor

27.03.2022
Yazar: Fortnite Ekibi

Fortnite Tayfası Avantajları:Suratının gizli olması, sizi daima izlemediği anlamına gelmiyor.

Kapüşonlu ve maskeli olsa da Tekno Mikrop , 2022 Nisan Tayfa Paketi'nde engel tanımıyor. Bu Tayfa Paketi, aktif Fortnite Tayfası aboneleri için 1 Nisan TSİ 03.00 civarında kullanılabilir olacak!

 


Nisan Ayının Tayfa Paketi: Tekno Mikrop ve Fazlası

Nisan Tayfa Paketi'nde Tekno Mikrop kıyafetine ek olarak şunlar da mevcut:

  • Mikrobik Çanta Sırt Süsü: İki bıçak taşıyan bir sırt süsü. (İkisi de Tekno Mikrop'un duyuları kadar keskin.)

  • Çifte Balta Kazması: Bu ikili kazma ile iki elin de sesi var.

  • Tekno Dokunuş Kaplaması: Teçhizatlarınız ile Tekno Mikrop'u anımsatın. 


TR Subs Sayara Cosmetic Reheat IG


Diğer Fortnite Tayfası Avantajları: 2. Sezon Savaş Bileti, Aylık V-Papel ve Şubat Ayının Tayfa Paketi!


3. Bölüm: 2. Sezon Savaş Bileti

Fortnite Tayfası abonesi olmanın bir avantajı daha ise, mevcut sezonun Savaş Bileti'ne anında erişim sağlayabilmek. Yani yakın zamanda yayınlanan 3. Bölüm: 2. Sezon sırasında etkin olan aboneler, otomatik olarak o sezonun Savaş Bileti'ne sahip olurlar. Eğer 3. Bölüm: 2. Sezon'un Savaş Bileti'ni abone olmadan önce satın aldıysanız, tek seferlik olmak üzere hesabınıza 950 V-Papel iade edilecek.

S20 Social Lineup NewsHeader 1900x600


Her Ay 1.000 V-Papel

Aktif Fortnite Tayfası aboneleri her ay 1.000 V-Papel alıyor! Bu V-Papeller, abonelerin faturalandırma günlerinde* abonelere gönderilir. Örneğin, 28 Mart 2022'de mi abone oldunuz? Abone olduğunuzda size 1.000 V-Papel verilir. Sonrasında aboneliğinizi sürdürürseniz, 28 Nisan 2022'de ve 28 Mayıs 2022'de 1.000'er V-Papel verilir ve her ay bu şekilde devam eder.

Unutmayın: V-Papeller aylık Tayfa Paketi'ne değil faturalandırma gününüze bağlıdır. Yani aylık Tayfa Paketi'ni aldığınız gün verilmeyebilir.


Mart Ayının Tayfa Paketi: Gönülçelen İle Aşkın İki Yüzü 

Cazibe yayın veya tekinsizliği benimseyin. Mart Ayının Tayfa Paketi, tam kalbinde Gönülçelen'i barındırıyor. Kendisine pembe ve parlak bir varsayılan tarz ve mor ve kasvetli bir Koyu tarz da dahil. Gönülçelen kıyafetini beğendiniz ama henüz koleksiyonunuza eklemediniz mi? Endişelenmenize gerek yok: Mart Ayının Tayfa Paketi 1 Nisan TSİ 02.59'a kadar alınabilir (oyuncular Nisan Tayfa Paketi'ni almaya başlamadan hemen önce).

Subs TracyTrouble Announce News Header1

Mart Ayının Tayfa Paketi, Gönülçelen kıyafetinin yanı sıra kalpsiz (ama tatlı) Kafa Uyumu sırt süsünü, can yakan Kalpkoparan kazmasını ve görenleri kalbinden vurulmuşa çeviren Çeldirici kaplamasını da beraberinde getiriyor. Kazma ve sırt süsü de kıyafet gibi Koyu alternatif tarzıyla birlikte gelir.Fortnite Crew Subscription

Oyun içindeki içerik mağazası ya da Savaş Bileti sekmesinden Fortnite Tayfası'na abone olabilirsiniz. Abonelikle ilgili daha detaylı bilgi için Fortnite Tayfası SSS sayfamıza göz atın!

Önemli: Paketi aldığınız platformda son oturum açmanızın üzerinden 30 gün geçtiyse, Nisan Ayının Tayfa Paketi'ni almak için o platformda tekrar oturum açmanız gerekebilir. 

*53,99 TL'lik yinelenen abonelik ücreti, abonelik iptal edilene kadar her ay alınır. Aboneliği istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Tüm abonelik detayları için Abonelik Koşulları'na göz atın. Belirli bölgelerde Fortnite Tayfası abonelik ücretleri ileri bir tarihte, diğer ücret değişikliklerine uygun olarak güncellenecek. Fortnite Tayfası ücret değişikliklerine göz atmak için en yeni Fiyatlandırma Düzenlemesi blog yazımıza bakın.