Slushii Sahne Işığı Serisi İçerik Üreticileri Rehberi

22.09.2020
Yazar: Fortnite Ekibi

Güncelleme (24 Eylül 2020)

Elimizde olmayan nedenlerden dolayı, 27 Eylül Cumartesi günü Slushii'nin Sahne Işığı konseri sırasında YouTube'a yayın yapan İçerik Üreticileri telif uyarıları ile karşılaşabilir. Bu konu ile ilgili olarak İçerik Üreticilerine elimizden gelen en iyi desteği verebilmek adına çalışmalarımız sürüyor ve yeni bilgiler edindiğimizde güncelleme yapacağız.

Bu cumartesi günü gerçekleşecek Slushii Sahne Işığı canlı konserinden önce, etkinliği topluluklarıyla paylaşırken en iyi deneyimi sunabilmeleri adına içerik üreticilerimiz için bazı ipuçları derledik.

 • Sahne Işığı konser serisi içeriğini 26 Eylül-2 Ekim tarihleri arasında herhangi bir telif uyarısı veya para kesintisi cezası almadan canlı yayınlayabilir ve YouTube üzerinden paylaşabilirsiniz. Yedi günlük bu aralığın ardından videonuzdan daha fazla para kazanamayacaksınız fakat size herhangi bir ceza uygulanmayacak veya videonuz kaldırılmayacak. 
  • 2 Ekim'den önce bu videolara herhangi bir telif uyarısı alırsanız lütfen doğrudan telif hakkına sahip olan taraflarla iletişime geçin.  
 • İçerik Üreticilerini Destekleme programımıza dahil olan içerik üreticilerinin, bu konseri topluluklarıyla paylaşabilmesi için ortaklarımızla birlikte çalıştık. 
  • ÖNEMLİ: 27 Eylül TSİ 00.00'da konser başlamadan önce İçerik Üreticilerini Destekleme hesabınıza bağlı, geçerli bir YouTube kanalınız olmalı. 
  • YouTube kanalını mevcut İçerik Üreticilerini Destekleme hesabına bağlamak istiyorsanız lütfen buradan bir bilet açarak Oyuncu Desteği ekibimize ulaşın. 
   • Şu anda İçerik Üreticilerini Destekleme programına yeni içerik üreticileri ekleyemiyoruz. Başvuruların tekrar açılacağına ilişkin güncellemeler için gözünüz internet sitesinde ve Fortnite sosyal medya sayfalarında olsun.