İçimizdeki Casus SSM Fortnite'a Sızdı

15.12.2020
Yazar: Fortnite Ekibi

Ajan!

Birkaç önemli adaya casuslar sızdı. İzlerini sürüp köklerini kazıman gerek. 

Aman dikkatli ol, gittiğin her noktada çok az bilgiye sahip olacaksın. Casusların kim olduğunu bilmiyoruz; bu yüzden kimseye güvenmemende fayda var.

Tabii biz sana güvenebiliriz, değil mi?

 -Büyüteç Tutkunu

15 Aralık'tan başlayarak birbirinden becerikli içerik üreticilerinin eseri İçimizdeki Casus oyunlarından oluşan İçimizdeki Casus SSM oyun moduna girebilirsiniz. Her şey için DolphinDom, KKSlider, Bunni_, Wert, Blanky, jstKamui, MackJack, Ritual ve Snownymous'a teşekkürler. Bu SSM oyun modunda birkaç günde çalışmalarının eseri olan yeni bir İçimizdeki Casus oyunu tanıtılacak.

TR 15CM SpyWithin KeyArt Social

Etkinliğe özel sırt kaykayını ve daha fazlasını açmak için İçimizdeki Casus Görev Paketi'ni tamamlayın.

15CM SpyWithin ChallengeRewards MOTD 1920x1080

Fortnite İçimizdeki Casus SSM Nasıl Oynanır:

  • Herkes yalnızca kendilerinin hangi takımda olduğunu bilerek maça başlar. Diğer oyuncuların rolleri gizlidir.
  • Casus rolündeki iki oyuncu, kim olduklarını açığa çıkarmadan diğer oyuncuları avlamaya çalışır. Bunu, diğer oyuncular görevleri tamamlamadan önce yapmalılar.
  • Ajan rolündeki diğer sekiz oyuncu, casusların kim olduğunu bulmak ve diğer tüm oyuncuları avlamadan önce onları oy birliğiyle açığa çıkarmak için birlikte çalışır. Ajanlar kazanmak için görevleri tamamlayarak altın para toplamalıdır.
  • Toplantıda olmadıkları sürece oyuncular birbirleriyle sesli sohbet yapamaz.
  • Oyuncular bir karakter gördüklerinde veya başka bir oyuncudan şüphelendiklerinde toplantı başlatabilir. Toplantı sırasında sesli sohbetle konuşabilir ve şüphelendikleri kişilerden bahsedebilirler. Oy birliğiyle birini seçip, o kişiyi avlayabilirler. Casuslar dikkatli davranmalı yoksa şüpheleri üstlerine çekip oy birliğiyle avlanan onlar olabilir!

Fortnite'ta Görüntülü Sohbet

İçimizdeki Casus görüntülü sohbetle çok daha eğlenceli. Houseparty'deki Fortnite Modu'nu kullanarak arkadaşlarınızla oyun içinde bağlantı kurmanız için harika bir fırsat geldi. Fortnite'ta Houseparty ile nasıl görüntülü sohbet edebileceğinizi öğrenin.

HP Sidekick PR General 1920x1080 V2

İyi avlar dileriz!

- Fortnite Ekibi