Son Dakika Haberi: Son Gülen İyi Güler Paketi İle Joker, Poison Ivy ve Daha Fazlası Fortnite'a Geliyor!

15.08.2020
Yazar: Fortnite Ekibi

26 Ağustos 2020'de güncellendi. "Kartını Seç ifadesi", "Kartını Seç dalış izi" olarak düzeltildi.

Batman, Catwoman ve Harley Quinn'in Fortnite'a dönüşünün ardından bu sonbahar gelecek büyük haber için Bat-Signal'ı bir kez daha açmamız gerekiyor!

Batman'in baş düşmanı Joker, 17 Kasım'da çıkacak Son Gülen İyi Güler Paketi'yle Fortnite'a geliyor. Joker kıyafeti, Kahkaha Tufanı sırt süsü, Kötü Espri kazması, Joker'ın İntikamı kazması ve Kartını Seç dalış izinin de dahil olduğu tüm Joker eşyalarını görmek için aşağıya göz at.

Fortnite The Last Laugh Bundle Joker

Kaosun efendisi Joker, eski ve yeni düşmanları beraberinde getiriyor. Gotham Şehri'nin tehlikeli çiçeği Poison Ivy, Ada'ya kök salmaya hazır. Midas da yeni Şövalye Midas kıyafetiyle geri dönüyor.

Son Gülen İyi Güler Paketi hem dijital hem de fiziksel olarak satın alınabilir ve 1.000 V-Papel içerir. Perakende sürümü PlayStation 4, Nintendo Switch ve Xbox One için alınabilir. Ayrıca yeni nesil PlayStation 5 ve Xbox Series X konsolları için çıkış zamanlarında alınabilecek.

Mobilde ve PC platformlarında oynayan oyuncular, içiniz rahat olsun. Fortnite: Son Gülen İyi Güler Paketi'ni nasıl satın alabileceğinizi yakında paylaşacağız.