Summer Skirmish 8. Hafta Sıralaması

27.08.2018
Yazar: Fortnite Ekibi

8. HAFTA FORMATI

PAX WEST’te SUMMER SKIRMISH

Summer Skirmish final yarışması cuma, cumartesi, pazar günleri yapılacak 3 aşamadan oluşan Tekli maçların oynanacağı bir etkinlik olacak. Her bir aşamada oyuncular şu puanlama sistemine göre puanlanacak:

Azmin Zaferi: +3 Puan

2. ve 3. Oyuncu: +2 Puan

4.-10. Oyuncular: +1 Puan

3-4 Avlama: +1 Puan*

5-6+ Avlama: +2 Puan*

7+ Avlama: +3 Puan*

*Bu puanlar her maçta yalnızca bir kere kazanılabilir. Örneğin, 10 avlama size yalnızca 3 puan kazandırır ve daha fazla avlama yaptığınızda puanınıza eklenmez.

Cuma, cumartesi ve pazar günleri düzenlenen üç Birinci Aşama elemeleriyle başlıyoruz. Elemeler, o günlerde standa gelip başvuran ilk oyunculara açık olacak. Elemelerde iki maçtan oluşan mini yarışmalar yapılarak sıralamalar belirlenecek. Elemelerin her birinde İlk 32’ye giren oyuncular daha sonra aynı gün içindeki İkinci Aşama Gece Elemesi’ne kalacak.

Her akşam, İkinci Aşama: Gece Elemeleri o gün yapılan elemeleri geçen oyuncular için düzenlenecek. Gece Elemesi’nde İlk 33’e giren oyuncular pazartesi günü yapılacak Üçüncü Aşama Büyük Finali’ne katılma hakkı kazanacak.

Büyük Final’de iki akşamın Gece Elemelerini geçen oyuncular bir dizi maçta birbirleriyle mücadele edecek. Altı maçlık kapışmanın ardından nihai PAX Summer Skirmish galibi, gösterdiği azme layık bir şekilde ödüllendirilecek!
 

Üçüncü Aşama’ya Kalan Oyuncular - Büyük Final:

Mevcut Üçüncü Aşama Sıralaması - Büyük Final: