Unreal'dan Fortnite'ta Yeni Kahraman: Rüzgâr Gezgini ile Tanışın

07.09.2021
Yazar: Fortnite Ekibi

Onu daha önce gördünüz. Gizemli ve büyüleyici Rüzgâr Gezgini, 2020'nin Unreal Engine 5 gösterimindeki kahraman. Şimdiyse Fortnite'ta yeni bir maceraya başlıyor. Bu gece içerik mağazasında!

Fortnite Windwalker Echo

Göklere yükselmeye hazır olan Rüzgâr Gezgini, Savaş Otobüsü'ne binmeye hazır!


İlk çıkışıyla beraber Rüzgâr Gezgini tekrardan bir Unreal Engine videosunda rol alıyor. Slay, Mold3D Studio tarafından yapılan, Unreal Engine ile geliştirilen yeni bir animasyon projesidir. Aşağıdan izleyebilirsiniz...

Unreal Engine ile yapılmış animasyon örneği projesi


Fortoğrafçılık: Oyuncular ve Geliştiriciler Birleşin!

Rüzgâr Gezgini, en yeni Fortoğrafçılık görevinde de yer alıyor. Dünyaları uçarak arşınlamalarıyla bilinen kahramanların adanın tepesinde uçtuklarını gösteren ekran görüntülerinizi görmeyi (ve paylaşmayı) iple çekiyoruz. İster Rüzgâr Gezgini'ni ister başka bir Fortnite kahramanını seçin! 

Görsellerinizi #Fortography etiketiyle Twitter'da ya da #Fortography gönderi etiketiyle r/FortNiteBR sayfasında paylaşabilirsiniz. 17 Eylül 2021 Cuma günü yayınlayacağımız bir blog yazısıyla en beğendiğimiz ekran görüntülerinden bazılarını sizinle paylaşacağız.

Fortography

Unreal geliştirici topluluğu şimdi Rüzgâr Gezgini'ni indirebilir. Slay örnek projesinin tamamı da çok kısa bir süre sonra indirilebilir olacak. Kendi Slay animasyonunuzu yaratmakta Unreal Engine topluluğuna katılın, en iyi videolarınızı ve ekran görüntülerinizi #UnrealEcho etiketi ile paylaşın.