Kurnaz Kız, Şubat Ayında Fortnite Tayfası'nın Yeni Yüzü

25.01.2021
Yazar: Fortnite Ekibi

Şubat Ayının Fortnite Tayfası

Fortnite Tayfası'na zamana karşı yarışan kurnaz yeni bir savaşçı katılıyor. 

Tilki Klanı'nın son umudu Kurnaz Kız ile tanışın. 

Aktif Fortnite Tayfası üyeleri, 1 Şubat yaklaşık TSİ 03.00'ten şubat ayının sonuna kadar Kurnaz Kız ile oynayabilecek. Şubat ayının Tayfa Paketi'nde Kurnaz Kız kıyafetinin yanı sıra Renkli Ok Kılıfı sırt süsü, Orak Pençe kazması, Fuşya Çılgınlığı kaplaması ve yükleme ekranı bulunuyor.  

TR 15BR Social Subs Announce FoxWarrior Social Cosmetic

Aktif Fortnite Tayfası aboneleri, Tayfa Paketi'ne ek olarak şubat ayında da 1.000 V-Papel alıyor. Aboneler, V-Papellerini ilk abone oldukları günden itibaren her ay aynı tarihte alır.  Unutmadan hatırlatalım, aboneler mevcut Savaş Bileti'ne her zaman anında erişim sağlayabilir. Konuyla ilgili daha fazla detay için son blog yazımıza göz atabilirsiniz.

Ocak Ayının Fortnite Tayfası

Ocak ayının sonuna yaklaşsak da abone olup bu ayın içerikleri kaldırılmadan önce kapmak için hâlâ zaman var. Ocak ayı bitmeden kaydolarak şunları alabilirsiniz:
  • Ocak Ayının Tayfa Paketi: Green Arrow 
  • Şubat Ayının Tayfa Paketi: Kurnaz Kız
  • 2. Bölüm: 5. Sezon Savaş Bileti'ne Erişim
  • 1.000 V-Papel*
TR 15BR Social Subs Announce GreenArrow Social

Önemli: Paketi aldığınız platformda son oturum açmanızın üzerinden 30 gün geçtiyse, şubat ayının Tayfa Paketi'ni almak için o platformda tekrar oturum açmanız gerekebilir.
Fortnite Tayfası üyelerine, abone oldukları günden itibaren her ay aynı tarihte 1.000 V-Papel verilir. Mesela 5 Ocak 2021'de mi kaydoldunuz? Eğer aboneliğinizi sürdürürseniz ikinci V-Papelleriniz 5 Şubat 2021'de, üçüncü V-Papelleriniz de 5 Mart 2021 de verilecek. Bu şekilde devam edecek.


Kaydolmak için hemen oyuna dalın. Fortnite Tayfası hakkında detaylı bilgi için Fortnite Tayfası SSS sayfamıza göz atın!

*53,99 TL'lik yinelenen abonelik ücreti, abonelik iptal edilene kadar her ay alınır. Aboneliği istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Nasıl iptal edeceğiniz de dahil tüm detaylar için Abonelik Koşulları'na göz atın.