Yeni Cobra Kai Seti'yle Fortnite'ta Favori Dojo'nuzu Temsil Edin!

30.12.2021
Yazar: Fortnite Ekibi

Cobra Kai'nin 4. sezonunun çıkışıyla birlikte Fortnite'ta tarafınızı belli edin. Klasik Karate Kid filmleriyle bağlı, Netflix'in popüler dizisi Cobra Kai'den esinlenilen Cobra Kai Seti, 10 kıyafet, Turna Tekmesi ifadesi ve çok daha fazlasıyla birlikte şimdi içerik mağazasında!


Cobra Kai Seti Kıyafetleri: Favori Dojo'nuzu Temsil Edin

Fortnite Karate KO Bundle

10 kıyafetin her biri, dojo'lara özel tarzlarıyla birlikte geliyor: Cobra Kai, Eagle Fang ve Miyagi-Do. Dolabım'dan favori Cobra Kai dojo'nuzu temsil etmek için tarzları değiştirin! 

Fortnite Dojo Showdown Bundle

10 kıyafetin arasında gerçekliği savunmak için karate öğrenen Karateci Jonesy ve onuruyla tanınmış Disiplinli Dövüşçü de var. Cobra Kai Seti kıyafetleri ayrı ayrı ya da Usta Karateciler ve Dojo Kapışması paketlerinin bir parçası olarak alınabilir. 


Cobra Kai Seti Aksesuarları: Sırt Süsleri, Kazmalar ve İfade

Tabii aksesuarlar da var! Ayrı ayrı ya da Cobra Kai Ekipman Paketi'nde! Dinamik Miyagi Eğitimi sırt süsüyle Bay Miyagi'nin öğretilerini sergileyin, Cobra Parası sırt süsüyle gözdağı verin, Dojo Pankartı kazmasıyla Cobra Kai Dojosu'nun reklamını yapın, Cobra'nın Laneti kazmasıyla ilk saldıran olun ve Turna Tekmesi ifadesiyle buraların en iyisi olduğunuzu gösterin.

Fortnite Cobra Kai Gear Bundle

İşte Turna Tekmesi ifadesi:

Yenilseniz bile tekrar tekrar denemelisiniz.


Dövüş sanatları kıyafetlerinizle adada üzerinden geçmedik yer bırakmayın. 


TM & © 2021 SONY PICTURES TELEVISION INC. TÜM HAKLARI SAKLIDIR.