10 Hafta - World Cup 10. Hafta Çevrimiçi Açık Elemeleri Bilgilendirmesi

20.06.2019
Yazar: Fortnite Ekibi

Selam Fortnite'çılar,

Son World Cup Çevrimiçi Açık Elemesi 20 Haziran'da yani bugün oynanacak! Fortnite World Cup'a ve 30.000.000 $'lık ödüle giden yolda son davetiyeleri kimlerin kapacağını görme fırsatını kaçırmayın. Şov 21 Haziran günü TSİ 21.30'da başlayacak. Program akışı ile ilgili gelişmeleri takip etmek için aşağıda listelediğimiz kanallarımıza göz atın.

Fırtına Balonu eşyasını 10. Hafta World Cup Çevrimiçi Açık Elemeleri ve Arena oyun modlarında devre dışı bıraktık. Etkinleştirdiğimizi bildirene kadar böyle kalacak. Bunu yapmamızın sebebi, rekabetçi maçlarda oyunun sonlarına doğru karşılaşılan karmaşık senaryolarda izlemeyi ve takip etmeyi kolaylaştırmak.

Nasıl izleyebilirim?
Son davetiyeler uğruna verilen kıyasıya mücadeleyi kaçırmamak için aşağıdaki sosyal medya kanallarındaki canlı yayını izleyebilir veya oyuna girerek maçları Fortnite istemcisinden takip edebilirsiniz!
Fortnite.com/watch
Twitch
Mixer
Youtube

Önümüzdeki haftanın başından itibaren yani 24 Haziran - 8 Temmuz tarihleri arasında Epic ofisi kapalı olacak. O süre zarfında herhangi bir resmi Fortnite Rekabetçi turnuvası düzenlenmeyecek. Aradan döner dönmez 13-14 Temmuz tarihlerinde ödüllü bir Üçlü turnuvası düzenleyeceğiz.

Ara verdiğimiz haftalarda yine normal şekilde iki içerik güncellemesi ve bu güncellemelerin detaylarını içeren yama notları gelecek.

Yakında görüşmek üzere!