2019 Kış Festivali Başlıyor

18.12.2019
Yazar: Fortnite Ekibi

Dondurucu soğuklarda içinizi ısıtmaya geliyoruz!

Kış Festivali'ne hoş geldiniz. Yılbaşı sezonunun keyfini ücretsiz ödüller, yeni görevler ve daha birçok şeyle çıkaracağız.


Kış Festivali Sunar: Hediyeler!

Oyun içindeki lobiye girdiğinizde yepyeni kar tanesi sekmesini göreceksiniz. Ona tıkladığınızda Kış Festivali Kulübesi'ne gideceksiniz.

14 gün boyunca her gün kulübedeki bir hediyeyi açabileceksiniz. Kulübede sadece bu yılki Kış Festivali'ne özel iki kıyafet, iki planör, iki kazma, iki kaplama, bir ifade ve daha birçok şey var!

TR_11BR_WinterFest_Announce_Social.jpg

"Peki, bunların hepsini nasıl alacağım?" diye soruyor olabilirsiniz. Hediye paketi sallayarak içindekini tahmin etme becerinize kalmış! Hediyeleri herkes ücretsiz olarak açabilecek. Kulübe ağzına kadar hediyelerle dolu; her gün gelip bir hediye paketini açabileceksiniz. Arada kaçırdığınız gün olursa üzülmeyin; 7 Ocak'a kadar gelip kaçırdığınız günler için hediye açabilirsiniz.


Kış Festivali Görevleri İçin Şöminedeki Çoraplara Bakın

Şömineye asılmış çoraplardaki sürprizlere bakmayı unutmayın! Kış Festivali Kulübesi'ndeki şöminede asılı duran çorabın içi açılmayı bekleyen bir sürü ödülle dolu. Her gün şöminedeki çorabınızın içine bakarak yeni bir görev alabilir ve görevi tamamlayarak ödülleri ve TP'leri kapabilirsiniz. Hediye açmayı unuttuğunuz bir gün olduysa da üzmeyin tatlı canınızı; 7 Ocak'a kadar çorabın içine bakarak sizi bekleyen ödülleri alabileceksiniz.


Yılbaşı İçin Evlerine Döndüler: Mahzenden Çıkarılan Silahlar ve Geri Dönen SSM'ler

Yılbaşı sezonunda iyiden iyiye nostaljiye sardıysanız tam da size göre bir haberimiz var: Kış Festivali süresince bir sürü silahı mahzenden çıkarıyoruz! 18 Aralık'tan 2 Ocak'a kadar Wick'in Başındaki Ödül, Silah Deposu gibi en sevdiğiniz SSM'ler ve çok daha fazla sürpriz de sizleri bekliyor. Ayrıca, yılbaşı kutlamaları kapsamında Bölge Savaşları da geri geliyor!

O zaman, seneye görüşürüz! :) <3

- Fortnite Ekibi