Fortnite Yıldızlar Serisi'ne Katılan Yeni İsim Dünya Şampiyonu Bugha Oluyor!

19.07.2021
Yazar: Fortnite Ekibi

 World Cup Tekli Şampiyonu, içerik üreticisi ve topluluğun kemik isimlerinden biri olan Bugha, Fortnite Yıldızlar Serisi'ne katılıyor! Bugha'nın Yıldızlar Serisi Seti, 21 Temmuz 2021 Çarşamba günü TSİ 03.00'te Fortnite içerik mağazasına geliyor. Ama içerik mağazasına gelmeden önce Bugha'yı yeni bir rekabetçi SSM'de göreceğiz: Bugha İle Late Game. Bu Arena modunda kendinizi kanıtlayın ve bir gün sürecek para ödüllü turnuvaya katılmaya hak kazanın!


Gardınızı Alın: Bugha Setinin Detayları

Bugha İle Late Game başladıktan kısa bir süre sonra Bugha kıyafeti de setteki diğer eşyalarla beraber içerik mağazasına gelecek. Zoey'nin Kupası sırt süsüyle Fortnite World Cup kupasını sırtınıza bağlayın (Bugha'nın can dostu Zoey de kupanın içinde), Bugha'nın Kılıçları çifte kazmasıyla zihninizi keskinleştirin ve Gelsene Gelsene ifadesiyle gardınızı alın.

TR 17BR Bugha Cosmetics Social

Gelsene Gelsene ifadesinin hareketli hali:

Bugha kıyafeti, varsayılan tarzın yanı sıra çarpıcı Seçkin Bugha tarzı ve Bugha'nın World Cup Tekli Finalleri'ni kazandıktan sonra kendisine armağan edilen zafer kıyafeti Dünya Şampiyonu Bugha ile geliyor.


Bugha İle Late Game Arenası ve Turnuvası

20-28 Temmuz tarihleri arasında düzenlenecek olan Bugha İle Late Game Arenası, oyuncuları rekabetçi Fortnite'ın tam ortasına atacak. Üçlü takımınızla fırtına halihazırda yaklaşıyorken adaya bırakılacaksınız. Bugha'yla beraber üçerli olarak takım dizilimlerine dağıtılacak dokuz başlangıç çantası üzerinde çalıştık. Üçlü takımların her biri, rastgele olarak bu takım dizilimlerinden birini alacak.

Bugha İle Late Game Arenası'nda oynadıkça bu moda özel bir Coşku kazanabileceksiniz. 28 Temmuz'da düzenlenecek Bugha İle Late Game Turnuvası'ndan önce 1500 Coşku kazanan oyuncular turnuvaya katılmaya hak kazanacak. Bugha İle Late Game'in bu sürümüne gelen oyuncular 100.000 $'lık ödül havuzundan pay kapmak için kendi bölgelerindeki diğer oyuncularla mücadele edecek.

TR 17BR Bugha Tourney Social

Turnuva, 28 Temmuz'da iki raunt üzerinden oynanacak. Her raunt iki saat sürecek ve en fazla on maç oynanacak. Bölgelere göre saatler ve ödüller oyun içindeki Rekabet sekmesinden görülebilecek. Oyuncuların turnuvaya katılmadan önce Epic hesaplarında İki Aşamalı Kimlik Doğrulama'yı etkinleştirmesi gerekir. Tüm detaylar için lütfen Bugha İle Late Game Turnuvası resmi kuralları sayfasını ziyaret edin.

Yaklaşan rekabetçi etkinlikte şampiyonların arasında yerinizi alın.