Fortnite

Bölge Savaşları

26.09.2019
Yazar: Fortnite Ekibi

Aksiyona Hazırlanın,#FortniteZoneWars ile Bölge Savaşları mücadelesi başladı; mücadeleye katılma vakti geldi çattı! Fırtına çabucak kapanıp üzerinize yürürken arkadaşlarınızla veya rakiplerinizle çekişmeli inşa savaşlarına tutuşun. Girdap, Kolezyum, Çöl ve Bayır Aşağı Nehir adlı Bölge Savaşları bugünden itibaren SSM olarak oyuna geliyor.

 

İçerik mağazasındaki Sıcak Bölge ve Tehlikeli Bölge kıyafetlerini içeren Bölge Savaşları Görev Paketi'ni de kaçırmayın. Bölge Savaşları Paketi'ne sahip olan oyuncular, Sıcak Bölge ve Tehlikeli Bölge kıyafetlerinin ek tarzlarını ve yeni bir sırt süsünü açan seçkin görevlere de sahip olacak. Bölge Savaşları Paketi'ni içerik mağazasından alırken bu modlara emek veren içerik üreticileri ZeroYaHero, JesGran, JotaPeGame ve Enigma'ya da destek olmayı unutmayın!

10BR_Social_ZoneWars_Rewards_Social.jpg

Bölge Savaşları spreyini ve ilave sırt süslerini açan ücretsiz Bölge Savaşları Görevleri bütün oyuncularımıza açık. Ücretsiz görevler 27 Eylül günü TSİ 15.00'da herkese açılacak. Bölge Savaşları SSM'leri ve Bölge Savaşları Görev Paketi 6 Ekim günü TSİ 21.00'a kadar oyunda olacak.

10BR_Social_ZoneWars_Rewards_Free_Social.jpg

Twitter, Instagram ve Facebook'ta #FortniteZoneWars etiketini siz de paylaşın.

zone_wars_spray_small.png