Üzgünüz, Fortnite'ın Spotify Premium kampanyası 1 Ağustos 2021'de sona erdi ve artık kullanılamaz.

Spotify Premium

Fortnite Tayfası Üyesi Yeni Spotify Premium Üyelerine İlk 3 Ay Ücretsiz

Kulağa nasıl geliyor?

23 Nisan 2021'den başlayarak 1 Temmuz 2021 TSİ 03.00'e kadar, katılımcı ülkelerdeki aktif Fortnite Tayfası üyeleri 3 ay ücretsiz Spotify Premium koduna sahip olma hakkı kazanır. Bu teklif sadece daha önce hiç Premium yapılmamış Spotify hesapları üzerinde kullanılabilir. Sınırlamalara tabidir. Detaylar için: FN.GG/SPOTIFY

Spotify Premium ile sadece milyonlarca şarkı ve podcast'e erişim sağlamakla kalmayıp ayrıca şu ayrıcalıklara sahip olacaksın:

  • Premium üyeler cihazlarına müzik indirebilir
  • Reklam kesintisi olmadan sınırsız şarkı atlama hakkı
  • İstediğin şarkıyı dinle

Bu ay zaten Fortnite Tayfası üyeliği almış mıydın? O iş bizde! 22 Mart 2021 ve 23 Nisan 2021 TSİ 03.00 tarihleri arasında aktif Fortnite Tayfası üyeliğin varsa katılım hakkına sahip olursun. Üyeliği kapmak için 23 Nisan 2021 TSİ 03.00'ten sonra fn.gg/SpotifyOffer sitesini ziyaret etmen yeterli.


SPOTIFY PREMIUM SSS 


FORTNITE TAYFASI'NA ÜYE OLDUM. SPOTIFY PREMIUM'U NASIL KURARIM?

Eğer 23 Nisan 2021 (TSİ 03.00) ve 1 Temmuz 2021 (TSİ 03.00) tarihleri arasında aktif Fortnite Tayfası üyeliğin varsa fn.gg/SpotifyOffer sitesini ziyaret edip adımları tamamlayarak Spotify Premium kampanya kodunu kapabilirsin. İlk defa Spotify Premium üyesi olacak katılmaya uygun kullanıcıların bir Spotify hesabı oluşturmaları, Spotify üyelik sözleşmesini kabul etmeleri, geçerli bir eposta ve ödeme yöntemi sağlamaları gerekir. Bu teklif sadece daha önce hiç Premium yapılmamış Spotify hesapları üzerinde kullanılabilir. Bu teklifi kullanmak ve Spotify Premium hesabı açmak için, 18 yaş üstü veya ebeveyn/yasal vasi olan 13 yaş üstü olman gerekir. Yalnızca belirli ülkeler içindir. Spotify hesabını kurmak için yardıma ihtiyacın olursa lütfen buradan Spotify müşteri hizmetlerini ziyaret et.

BU TEKLİF NERELERDE GEÇERLİ?

Fortnite'ın Spotify Premium kampanyası yalnızca şu katılımcı bölgelerdeki oyuncular için geçerlidir: Avustralya, Belçika, Şili, Kolombiya, Fransa, Almanya, Endonezya, İrlanda, İsrail, İtalya, Japonya, Meksika, Peru, Filipinler, Polonya, Rusya, Tayland, Türkiye, Ukrayna, Birleşik Krallık, Amerika Birleşik Devletleri ve Vietnam.


FORTNITE'IN SPOTIFY PREMIUM KAMPANYA SÜRESİ SONA ERDİĞİNDE NE OLUR?

Ücretsiz üyelik süren sona erdiğinde Spotify Premium'u ücretli hizmet olarak kullanmaya devam edebilirsin. Üyeliğini iptal etmediğin sürece bölgendeki Spotify Premium üyeliği standart aylık tarifesi üzerinden otomatik olarak faturalandırılacaksın. İstediğin zaman Spotify Premium üyeliğini iptal edebilirsin.


FATURALANDIRILMAMAK İÇİN SPOTIFY PREMIUM ÜYELİĞİMİ KAMPANYA SÜRESİ BİTMEDEN NASIL İPTAL EDEBİLİRİM?

Üç aylık kampanya süren bitmeden önce, sadece buradaki adımları takip ederek Spotify Premium üyeliğini iptal edebilirsin. Eğer iptal süreciyle ilgili herhangi bir sorun varsa Spotify'ın destek sayfasınıziyaret et.

KAMPANYA SÜRESİ BİTMEDEN ÖNCE SPOTIFY PREMIUM ÜYELİĞİMİ İPTAL ETSEM BİLE SÜRESİ BİTENE KADAR TEKLİFİ KULLANMAYA DEVAM EDEBİLİR MİYİM?

Evet! Kampanya süresi sona ermeden aboneliğini iptal etsen bile kampanya bitimine kadar Spotify Premium'dan yararlanmaya devam edebileceksin.

GEÇMİŞTE PREMIUM OLMUŞ VEYA ZATEN PREMIUM OLAN BİR SPOTIFY HESABINA 3 AYLIK SPOTIFY PREMIUM EKLEYEBİLİR MİYİM?

Bu teklif sadece ilk kez Spotify Premium'a üye olacaklar için geçerlidir. Geçmişte Premium olmuş veya zaten Premium olan Spotify hesaplarında kullanılamaz.

BU TEKLİFİ SPOTIFY AİLE / DUO / ÖĞRENCİ HESABINDA KULLANABİLİR MİYİM?

Bu teklif Spotify Aile, Duo veya Öğrenci hesaplarında geçerli değildir.


KODUMU KULLANMAYA ÇALIŞIRKEN BİR HATA KODU ALDIM. NE YAPMALIYIM?

Kodunu kullanmaya çalışırken bir hata kodu alıyorsan lütfen buradan Spotify yetkililerine ulaş.

SPOTIFY PREMIUM KAMPANYA KODUMUN SÜRESİ DOLACAK MI?

Tüm kodların süresi 1 Ağustos 2021'de dolacak. İlk 3 ay ücretsiz Spotify Premium kodunu süresi dolmadan önce kullanmaya dikkat et.

*Bu teklif, 23 Mart 2021 TSİ 03.00 ve 1 Temmuz 2021 TSİ 03.00 tarihleri arasında Fortnite Tayfası üyeliği alımı yaparak hak kazanan 18 yaş üstü (ve ebeveyn/yasal vasi izniyle 13 yaş üstü) Fortnite Tayfası üyeleri için geçerlidir. Yalnızca belirli ülkeler içindir. Detaylar için FN.GG/Spotifyoffer sitesine göz at. Spotify kodu 31 Temmuz 2021 gün bitimine kadar kullanılmalıdır. Yalnızca belirli ülkeler içindir. Spotify ödeme yöntemi gereklidir. Bu teklif Bireysel Spotify Premium için geçerlidir. Kampanya sonunda tabi olacağın tarifeye göz atmak için lütfen https://www.spotify.com/tr/premium/ sitesini ziyaret et. İstediğin zaman iptal edebilirsin. Sadece daha önce Spotify Premium denememiş oyunculara açıktır. Spotify Hükümlere tabidir.