Omówienie zadań Skybreakera

Skybreaker to twój własny powietrzny okręt, którego możesz używać do ratowania bohaterów dołączających do twojej drużyny!

System zadań Skybreakera zapewnia wyjątkowy sposób na zdobywanie bohaterów w Battle Breakers. Zbieraj ślady bohaterów podstawowych, by poprowadzić okręt przez wyspy, na których możesz znaleźć zasoby i uwięzionych bohaterów. W każdej lokalizacji do wyboru jest kilku bohaterów. Gdy Skybreaker będzie przemierzać wyspy, będziesz odkrywać coraz więcej informacji na temat przyszłych wyborów oraz szczegóły tych bohaterów. Przed podjęciem decyzji możesz zobaczyć wszystkie informacje o bohaterach.

Widzisz swoją lokalizację i dwie kolejne, które są dostępne:

Wykonując zadania Skybreakera, otrzymujesz ślady bohaterów legendarnych, które umożliwiają zdobywanie najpotężniejszych i najrzadszych postaci. Wypełniając licznik legend, stopniowo będziesz odkrywać trzech bohaterów do wyboru.

Ostatnim węzłem na mapie jest zapewniający dostęp do potężniejszych bohaterów węzeł rzadki, którego odblokowanie wymaga więcej śladów podstawowych bohaterów.

Przemierzając wyspy, w końcu natrafisz na lokacje z przedmiotami, które umożliwiają wybór zestawu przedmiotów, a nie bohaterów.

Po odwiedzeniu wszystkich dostępnych wysp trafisz na początek, otrzymując możliwość wybrania pominiętych bohaterów lub zebrania duplikatów.

Ostatnim zasobem w zadaniach Skybreakera jest Proximity Locator. Ten przedmiot można wykorzystać do zdobywania bohaterów o niższej klasie rzadkości, których można sprzedać lub wrzucić do jamy potworów. Przedmioty te można często znaleźć jako nagrody za grę.

Uwaga: Zadania Skybreakera są identyczne dla wszystkich graczy i są uzależnione od określonych warunków. Możesz dzielić się informacjami o węzłach, które nie są aktualnie widoczne z ich Skybreakerów!

Czy ten artykuł rozwiązał Twój problem?

Nie możesz znaleźć tego, czego szukasz?

Daj nam znać, jak możemy Ci pomóc.