Zabezpieczanie konta Epic

Korzystaj z unikatowych haseł

Zalecamy chronić konto przy pomocy unikatowych haseł. Wybór unikatowego hasła dla każdej usługi zagwarantuje, że złamanie jednego z nich nie zapewni dostępu do Twojego konta Epic.

Włącz logowanie dwuetapowe (2EL)

 • Logowanie dwuetapowe dodaje wymóg podania przy logowaniu kodu z posiadanego urządzenia, dzięki czemu uzyskanie nieautoryzowanego dostępu jest jeszcze trudniejsze. Obsługujemy obecnie logowanie 2EL z wykorzystaniem aplikacji, kodu z wiadomości SMS lub poczty e-mail. Zabezpiecz się już teraz.
 • Chroń również wszystkie konta zewnętrzne połączone z Twoim kontem Epic, takie jak konto Xbox, Nintendo, PlayStation, Facebook itp. Usługi te również wspierają logowanie 2EL, co zwiększa bezpieczeństwo Twojego konta Epic. Więcej informacji na temat włączania logowania dwuetapowego na tych kontach znajdziesz tutaj.

Zweryfikuj i zabezpiecz swój adres e-mail

 • Gdy rejestrujesz się lub zmieniasz adres e-mail, użyj adresu, do którego będziesz mieć dostęp w dłuższym terminie. Utrata dostępu do poczty e-mail może uniemożliwić Ci dostęp do konta Epic Games lub jego odzyskanie w przyszłości.
 • Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś(-aś), zdecydowanie zalecamy zweryfikowanie adresu e-mail związanego z Twoim kontem Epic. Pomoże to chronić konto przy pomocy logowania 2EL, a także ułatwi naszemu działowi pomocy działanie w przypadku wykrycia podejrzanej aktywności na Twoim koncie.
 • Zabezpiecz swój adres e-mail u dostawcy usług poczty elektronicznej, używając unikalnych haseł i włączając logowanie 2EL.

Podłącz swoje konta społecznościowe dla dodatkowej ochrony

Oferujemy wsparcie przy integracji kont Facebook oraz Google z systemem kont Epic. Umożliwia to logowanie do konta Epic bez potrzeby korzystania z osobnego hasła, o ile tylko jest się zalogowanym do konta Facebook lub Google. Pamiętaj jednak o zabezpieczeniu swoich kont społecznościowych unikatowym hasłem oraz logowaniem 2EL.

Chroń swoje urządzenia

 • Nie ufaj współdzielonym systemom. Może to być kafejka internetowa, biblioteka, szkoła czy nawet dom znajomego. Jeśli nie korzystasz z własnego komputera, nie pozwalaj na zapamiętywanie danych Twojego konta.
 • Korzystaj z oprogramowania antywirusowego i pamiętaj, aby je aktualizować.

Nie kupuj ani nie udostępniaj kont

 • Kupowanie, sprzedawanie czy udostępnianie kont jest niedozwolone. Odpowiedzialność za wszelkie czyny i blokady konta – odpowiednio – popełnione lub nałożone w wyniku jego udostępniania, ponosi osoba, która utworzyła konto.
 • Kupowanie i sprzedawanie kont narusza nasze warunki świadczenia usług i prowadzi do zablokowania konta.

Nie ufaj podejrzanym ofertom

Nie ufaj żadnym podejrzanym ofertom produktów Epic Games, takim jak darmowe gry lub V-dolce. Unikaj podawania swoich danych logowania na stronach zewnętrznych. Wszystkie prawdziwe oferty są wyświetlane w Epic Games Store lub na oficjalnych stronach i mediach społecznościowych Epic Games.

Czy ten artykuł rozwiązał Twój problem?

Nie możesz znaleźć tego, czego szukasz?

  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI