Co się stanie, jeśli zmienię konto konsoli powiązane z moim kontem Epic Games?

Konta PlayStation, Xbox i/lub Nintendo powiązane z kontem Epic Games można zmienić dla każdej konsoli raz w roku. Wpływ tej zmiany na postępy w grze, dokonane zakupy i posiadane elementy kosmetyczne zależy od tego, w co grasz. Czytaj dalej, aby zdecydować, czy rozwiązanie to jest dla ciebie odpowiednie:

Fortnite

Wszystkie postępy i elementy kosmetyczne w Fortnite są zawsze przechowywane na koncie Epic Games. Będziesz mieć do nich dostęp, gdy tylko połączysz z Epic Games konto z nowej konsoli.

Rocket League

Postępy i elementy kosmetyczne w Rocket League są powiązane z platformą do gier lub kontem konsoli, na którym zostały odebrane lub zakupione. Jeśli odłączysz od konta Epic Games konto z platformy do gier lub konsoli, chcąc połączyć inne konto tego samego typu, utracisz dostęp do swoich postępów i przedmiotów, które zostały zakupione lub odebrane na odłączonej platformie.

Fall Guys

Wszystkie postępy i elementy kosmetyczne zdobyte w Fall Guys po przejściu na model free-to-play są przechowywane na koncie Epic Games. Będziesz mieć do nich dostęp, gdy tylko połączysz z Epic Games konto z nowej platformy do gier lub konsoli.


Jeśli zdecydujesz się zmienić konto konsoli, zacznij od odłączenia obecnego konta, postępując zgodnie z instrukcjami zawartymi w artykule „Jak odłączyć konto konsoli od konta Epic Games?”.

Czy ten artykuł rozwiązał Twój problem?

Nie możesz znaleźć tego, czego szukasz?

    SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI